Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Ролик обігових пам’ятних монет "Державна спеціальна служба транспорту" (у ролику 25 монет) ЗСУ

  Ролик обігових пам’ятних монет “Державна спеціальна служба транспорту”, присвячено Державній спеціальній службі транспорту – військовому формуванню, що забезпечує стійкість транспортної системи країни в мирний час та в особливий період. Держспецтрансслужба, що є складовою системи Міністерства оборони України, з перших днів повномасштабного вторгнення рф мужньо тримає транспортний фронт. Завдання військовослужбовців Держспецтрансслужби – це не лише безперебійна робота транспорту в тилу, але й розмінування деокупованих територій, будівництво фортифікацій, охорона критичної інфраструктури та її відновлення. Їхня праця наближає нашу спільну перемогу! На сувенірному папері, у який запаковано кожний ролик, розміщено надписи: "БАНКНОТНО-МОНЕТНИЙ ДВІР НБУ", логотип Банкнотно-монетного двору Національного банку України / "ОБІГОВА ПАМ'ЯТНА МОНЕТА; ДЕРЖАВНА СПЕЦІАЛЬНА СЛУЖБА ТРАНСПОРТУ 25 ШТУК", номінал 250 та графічний символ гривні; зображення емблеми Держспецтрансслужби та схематичного зображення мосту, який символізує транспортну інфраструктуру України.
  Доступність : 1 в наявності
  820 грн
  i h

  На аверсі монети зображено малий Державний Герб України (угорі); в обрамленні давньоруського орнаменту по центру розміщені надписи: "УКРАЇНА 10 ГРИВЕНЬ" (півколом); на тлі орнаменту зазначено рік карбування монети – 2024 (унизу) та логотип Банкнотно-монетного двору Національного банку України (праворуч).

   

   На реверсі монети по колу розміщено надписи: "ДЕРЖАВНА СПЕЦІАЛЬНА СЛУЖБА ТРАНСПОРТУ" та гасло військовослужбовців Держспецтрансслужби – "НЕЗЛАМНІ ДУХОМ ВІДНОВЛЯТЬ УКРАЇНУ!". У центрі композиції рельєфно зображено емблему Держспецтрансслужби. Центральним елементом емблеми є тризуб, під яким розміщено крилате колесо Меркурія, яке раніше використовувалося як емблема Міністерства шляхів Української Народної Республіки. Це символізує спадковість національних традицій та специфіку діяльності Держспецтрансслужби. На задньому плані схематично зображено міст, який символізує транспортну інфраструктуру України та основну діяльність Держспецтрансслужби – будівництво та відновлення об’єктів критичної і транспортної інфраструктури.

  Характеристики
  ПоходженняЄвропа
  Країна – виробник товаруУкраїна
  Матеріалнейзильбер
  Рік випуску2024
  Діаметр23,5 мм
  Номінал10