Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Палладиевые монеты

  View as Grid List
  Сортувати по
  Показувати на сторінку
   Зображення "10 рублів Російський балет Танцююча балерина"

  "10 рублів Російський балет Танцююча балерина"

  Балет в Росії , як і в Європі , виник як придворне мистецтво за царя Олексія Михайловича . Першим російським балетом вважається Балет про Орфея і Евридика ( 1673 , муз. Г.Шютца , балетмейстер Н.Лім , Комедіальная хоромина в селі Преображенському , Москва). У 1738 відкрилася Петербурзька балетна школа ( нині Академія хореографії ім. А.Я.Вагановой ) . Балетмейстери школи Ж.Б.Ланде і А.Ринальди поставили при дворі Анни Іоанівни в Ермітажний театрі балетний дивертисмент в опері Сила любові і ненависті ( 1736 ) . Надалі обидва служили придворними балетмейстерами . З 1760 -х російський балет розвивався в загальноєвропейському руслі театру класицизму. Балетмейстерами , композиторами і сценографами служили австрійці й італійці.
  Телефонуйте, щоб дізнатись ціну
   Зображення "10 рублів Танцююча балерина Російський балет"

  "10 рублів Танцююча балерина Російський балет"

  Російський балетний театр виник у 2-й половині 17 століття, хоча танець завжди включалася в свята та обряди, а також в уявлення народного театру. Інтерес до професійного театру зародився, коли розширилися культурні зв'язки Росії. Балет, зокрема, залучав тим, що музика, танець і пантоміма доступні широкому глядачеві. Слідом за виставою ("Балет про Орфея і Евридика", 1673, балетмецстер Н. Лім) балети виконувалися періодично до відкриття в 1738 Петербурзької балетної школи.
  Телефонуйте, щоб дізнатись ціну
   Зображення "25 рублів Гавань Трьох Святителів, 1784"

  "25 рублів Гавань Трьох Святителів, 1784"

  Г. І. Шеліхов , цей російський Колумб , як його назвав згодом поет Г. Р. Державін , розуміючи економічне значення узбережжя і островів Північної Америки , які славилися своїми хутровими багатствами , вирішив приєднати їх до російським володінь . Для здійснення свого плану колонізації островів і узбережжя Північної Америки Шеліхов , спільно з І. Л. Голіковим і М. С. Голикова , організовує компанію для експлуатації цих територій. Особливу увагу компанії залучав острів Кадьяк своїми хутровими багатствами. Наприкінці XVIII і на початку XIX століть (з 1784 по 1804 р.) цей острів стає головним центром російської колонізації Тихоокеанського узбережжя Північної Америки. Під час своєї другої експедиції , розпочатої в 1783 році на галіоте "Три Святителя " , Шеліхов прожив два роки на цьому острові , найбільш великому з островів , прилеглих до узбережжя Аляски. На цьому острові Шеліхов заснував гавань , названу на честь його корабля , Гаванню Трьох Святителів , а також звів укріплення.
  Телефонуйте, щоб дізнатись ціну
   Зображення "25 рублів Ново-Архангельськ, 1799"

  "25 рублів Ново-Архангельськ, 1799"

  Спочатку заснований Олександром Барановим , з дозволу старійшин племені індіанців - тлінкітов , в 1799 як форт Архангела Михаїла в гирлі струмка , який зараз носить назву Старрігавань . У 1802 форт зруйнований індіанцями , а його жителі перебиті. У 1804 росіяни знову зайняли цю територію за допомогою алеутів і знарядь корабля " Нева" . Поселення було перенесено на стратегічно більш зручне місце , на крутий пагорб , кекури , поруч з бухтою . Нове поселення отримало назву Новоархангельськ . З 1808 Новоархангельськ став столицею Російської Америки . У 1848 побудований православний Собор святого Михайла. У 1850-1860 -х роках в Новоархангельську була розташована одна з баз російської тихоокеанської ескадри . C 1867 місто знаходиться у складі США . Залишався столицею Аляски до 1906 року, коли його змінив в цьому статусі американське місто Джуно .
  90000 грн
   Зображення "25 рублів Пакетбот Св. Павло Капітан А. Чириков, 1741"

  "25 рублів Пакетбот Св. Павло Капітан А. Чириков, 1741"

  Другий Камчатської експедиції доручили дослідження сибірських берегів Льодовитого океану , опис народів Сибіру , встановлення зв'язку з Японією. І звичайно , відкритим залишалося питання про " проведованіі нових земель , що лежать між Америкою і Камчатці " . І хоча експедиція складалася з кількох самостійних загонів , загальне керівництво нею знову покладалося на Берінга . У червні 1740 пакетботи " Святий Петро " і " Святий Павло " були спущені на воду. Командував " Святим Павлом " капітан Чириков . 8 вересня 1740 експедиційні кораблі покинули Охотськ . Затримавшись в Большерецка - на - Камчатці , вони майже через місяць прибутку в Авачинську губу. З цього часу селище на її березі став називатися Петропавлівському . Простоявши більше півроку в гавані , 4 червня 1741 обидва кораблі вийшли на пошуки Америки.
  Телефонуйте, щоб дізнатись ціну
   Зображення "25 рублів Пакетбот Св. Петро Капітан-командор В.Беринга, 1741"

  "25 рублів Пакетбот Св. Петро Капітан-командор В.Беринга, 1741"

  Вітус Іонассен Берінг (1681 - 1741) - мореплавець, офіцер російського флоту, капітан-командор. За походженням датчанин. У 1725-1730 і 1733-1741 керував Першої та Другої Камчатської експедиції. Пройшов по протоці між Чукоткою і Аляскою (згодом Берингову протоку), досяг Північної Америки і відкрив ряд островів Алеутской гряди.
  Телефонуйте, щоб дізнатись ціну
   Зображення "25 рублів Пам'ятник Володимиру Святославовичу, Київ, XIX століття"

  "25 рублів Пам'ятник Володимиру Святославовичу, Київ, XIX століття"

  Володимир Святославович був з роду Рюриковичів. Це був син Святослава Ігоревича. Володимир Святославович - був князь Новгородський в 969 - 977 рр. і великий князь Київський в 980 - 1015 рр.З його правлінням пов'язують найважливіша подія , яка мала найбільшого значення для всієї Русі. Ця подія визначила подальший шлях розвитку Русі. При князя Володимира відбулося прийняття християнства , як основний релігії. За період свого правління Володимир Святославович досяг великих успіхів у політиці , завдяки дивовижній інтуїції і гнучкості мислення . Він завжди надходив мудро , вміло застосовував силу , але й не зловживав нею , якщо бачив інші способи досягнення мети. У народі його прозвали "Володимир Красне Сонечко " .
  Телефонуйте, щоб дізнатись ціну
   Зображення "25 рублів Петро I - перетворювач"

  "25 рублів Петро I - перетворювач"

  Петро I Великий (Петро Олексійович; 30 травня (9 червня) 1672 - 28 січня (8 лютого) 1725) - цар Московський з династії Романових (з 1682) і перший імператор всеросійський (з 1721) увійшов в історію Держави Російської як Найвеличніший реформатор. Перетворення, проведені їм, торкнулися всіх сторін життя величезної держави і охопили всі напрямки внутрішньої і зовнішньої політики.
  Телефонуйте, щоб дізнатись ціну
   Зображення "25 рублів Російський балет. Танцююча балерина"

  "25 рублів Російський балет. Танцююча балерина"

  Мистецтво балету надзвичайно популярно у всьому світі. Національно своєрідне у кожного народу, воно разом з тим не вимагає перекладу на інші мови і зрозуміло всім людям. Тому воно здатне служити і служить взаєморозумінню народів. Спираючись на виразні, одухотворені руху людського тіла, узагальнюючи їх у специфічному танцювальному ламанні, кажучи пластичною мовою піднесених почуттів, балет здатний підніматися до втілення великих ідей і образів, правдиво відображати людські характери і долі.
  Телефонуйте, щоб дізнатись ціну
   Зображення "25 рублів Танцююча балерина Російський балет"

  "25 рублів Танцююча балерина Російський балет"

  У 1773 відкрилася балетна школа і в Москві - балетне відділення при Московському виховній Будинку , основа майбутньої Московської академії хореографії. Московська трупа , створена як загальнодоступна , користувалася більшою незалежністю , ніж казенна петербурзька . Мистецтво петербурзької трупи було більш придворне , суворе і академічне , московський же балет більш демократичний і поетичний , прихильний комедійним і жанровим балетам ( Забава про святках , Г.Анджоліні , 1767). Відмінності збереглися і пізніше: ленінградський балет досі відрізняється класичною строгістю , академізмом , кантиленністю танцю , московський - бравурністю , потужним стрибком , атлетизмом.
  Телефонуйте, щоб дізнатись ціну
   Зображення "25 рублів Танцююча балерина Російський балет"

  "25 рублів Танцююча балерина Російський балет"

  З 1773 в московському Виховному будинку було відкрито балетне відділення, яке послужило основою створення Московського хореографічного училища. До кінця 18 в . отримали розвиток кріпосні трупи в підмосковних маєтках графів Шереметєвих ( Кусково , Останкіно ) та ін До цього часу Петербург і Москва мали придворні і публічні театри. У них працювали великі іноземні композитори і балетмейстери ; російські виконавці зберігали національну основу танцю. Починаючи з 1760 -х рр. . балет утвердився як рівноправний серед інших мистецтв і розвивався в тому ж руслі , як театр класицизму.
  Телефонуйте, щоб дізнатись ціну
   Зображення "5 рублів Російський балет Танцююча балерина"

  "5 рублів Російський балет Танцююча балерина"

  Балет, найвищий ступінь хореографії (від грец. Choreia - танець і grapho - пишу), в якому танцювальне мистецтво піднімається до рівня музично-сценічної вистави, виник як придворно-аристократичне мистецтво набагато пізніше танцю, в 15-16 ст. Термін "балет" з'явився в Італії в 16 в. і означав не спектакль, а танцювальний епізод.
  Телефонуйте, щоб дізнатись ціну
  Filters Close
  Мін: 30 грн Макс: 90000 грн
  ₽30 ₽90000