Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Палладиевые монеты

  View as Grid List
  Сортувати по
  Показувати на сторінку
   Зображення "10 рублів Російський балет Танцююча балерина"

  "10 рублів Російський балет Танцююча балерина"

  Балет в Росії , як і в Європі , виник як придворне мистецтво за царя Олексія Михайловича . Першим російським балетом вважається Балет про Орфея і Евридика ( 1673 , муз. Г.Шютца , балетмейстер Н.Лім , Комедіальная хоромина в селі Преображенському , Москва). У 1738 відкрилася Петербурзька балетна школа ( нині Академія хореографії ім. А.Я.Вагановой ) . Балетмейстери школи Ж.Б.Ланде і А.Ринальди поставили при дворі Анни Іоанівни в Ермітажний театрі балетний дивертисмент в опері Сила любові і ненависті ( 1736 ) . Надалі обидва служили придворними балетмейстерами . З 1760 -х російський балет розвивався в загальноєвропейському руслі театру класицизму. Балетмейстерами , композиторами і сценографами служили австрійці й італійці.
  Телефонуйте, щоб дізнатись ціну
   Зображення "10 рублів Танцююча балерина Російський балет"

  "10 рублів Танцююча балерина Російський балет"

  Російський балетний театр виник у 2-й половині 17 століття, хоча танець завжди включалася в свята та обряди, а також в уявлення народного театру. Інтерес до професійного театру зародився, коли розширилися культурні зв'язки Росії. Балет, зокрема, залучав тим, що музика, танець і пантоміма доступні широкому глядачеві. Слідом за виставою ("Балет про Орфея і Евридика", 1673, балетмецстер Н. Лім) балети виконувалися періодично до відкриття в 1738 Петербурзької балетної школи.
  Телефонуйте, щоб дізнатись ціну
   Зображення "25 рублів Гавань Трьох Святителів, 1784"

  "25 рублів Гавань Трьох Святителів, 1784"

  Г. І. Шеліхов , цей російський Колумб , як його назвав згодом поет Г. Р. Державін , розуміючи економічне значення узбережжя і островів Північної Америки , які славилися своїми хутровими багатствами , вирішив приєднати їх до російським володінь . Для здійснення свого плану колонізації островів і узбережжя Північної Америки Шеліхов , спільно з І. Л. Голіковим і М. С. Голикова , організовує компанію для експлуатації цих територій. Особливу увагу компанії залучав острів Кадьяк своїми хутровими багатствами. Наприкінці XVIII і на початку XIX століть (з 1784 по 1804 р.) цей острів стає головним центром російської колонізації Тихоокеанського узбережжя Північної Америки. Під час своєї другої експедиції , розпочатої в 1783 році на галіоте "Три Святителя " , Шеліхов прожив два роки на цьому острові , найбільш великому з островів , прилеглих до узбережжя Аляски. На цьому острові Шеліхов заснував гавань , названу на честь його корабля , Гаванню Трьох Святителів , а також звів укріплення.
  Телефонуйте, щоб дізнатись ціну
   Зображення "25 рублів Ново-Архангельськ, 1799"

  "25 рублів Ново-Архангельськ, 1799"

  Спочатку заснований Олександром Барановим , з дозволу старійшин племені індіанців - тлінкітов , в 1799 як форт Архангела Михаїла в гирлі струмка , який зараз носить назву Старрігавань . У 1802 форт зруйнований індіанцями , а його жителі перебиті. У 1804 росіяни знову зайняли цю територію за допомогою алеутів і знарядь корабля " Нева" . Поселення було перенесено на стратегічно більш зручне місце , на крутий пагорб , кекури , поруч з бухтою . Нове поселення отримало назву Новоархангельськ . З 1808 Новоархангельськ став столицею Російської Америки . У 1848 побудований православний Собор святого Михайла. У 1850-1860 -х роках в Новоархангельську була розташована одна з баз російської тихоокеанської ескадри . C 1867 місто знаходиться у складі США . Залишався столицею Аляски до 1906 року, коли його змінив в цьому статусі американське місто Джуно .
  90000 грн
   Зображення "25 рублів Скасування кріпосного права, 1861"

  "25 рублів Скасування кріпосного права, 1861"

  Селянська реформа в Росії, відома також як скасування кріпосного права - реформа, проведена в 1861 році, які скасували кріпосне право в Російській імперії. З'явилася першою за часом і найбільш значущою з реформ імператора Олександра II; звіщати Маніфестом про скасування кріпосного права від 19 лютого 1861 року.
  84000 грн
   Зображення "25 рублів Пакетбот Св. Павло Капітан А. Чириков, 1741"

  "25 рублів Пакетбот Св. Павло Капітан А. Чириков, 1741"

  Другий Камчатської експедиції доручили дослідження сибірських берегів Льодовитого океану , опис народів Сибіру , встановлення зв'язку з Японією. І звичайно , відкритим залишалося питання про " проведованіі нових земель , що лежать між Америкою і Камчатці " . І хоча експедиція складалася з кількох самостійних загонів , загальне керівництво нею знову покладалося на Берінга . У червні 1740 пакетботи " Святий Петро " і " Святий Павло " були спущені на воду. Командував " Святим Павлом " капітан Чириков . 8 вересня 1740 експедиційні кораблі покинули Охотськ . Затримавшись в Большерецка - на - Камчатці , вони майже через місяць прибутку в Авачинську губу. З цього часу селище на її березі став називатися Петропавлівському . Простоявши більше півроку в гавані , 4 червня 1741 обидва кораблі вийшли на пошуки Америки.
  Телефонуйте, щоб дізнатись ціну
   Зображення "25 рублів Пакетбот Св. Петро Капітан-командор В.Беринга, 1741"

  "25 рублів Пакетбот Св. Петро Капітан-командор В.Беринга, 1741"

  Вітус Іонассен Берінг (1681 - 1741) - мореплавець, офіцер російського флоту, капітан-командор. За походженням датчанин. У 1725-1730 і 1733-1741 керував Першої та Другої Камчатської експедиції. Пройшов по протоці між Чукоткою і Аляскою (згодом Берингову протоку), досяг Північної Америки і відкрив ряд островів Алеутской гряди.
  Телефонуйте, щоб дізнатись ціну
   Зображення "25 рублів Пам'ятник Володимиру Святославовичу, Київ, XIX століття"

  "25 рублів Пам'ятник Володимиру Святославовичу, Київ, XIX століття"

  Володимир Святославович був з роду Рюриковичів. Це був син Святослава Ігоревича. Володимир Святославович - був князь Новгородський в 969 - 977 рр. і великий князь Київський в 980 - 1015 рр.З його правлінням пов'язують найважливіша подія , яка мала найбільшого значення для всієї Русі. Ця подія визначила подальший шлях розвитку Русі. При князя Володимира відбулося прийняття християнства , як основний релігії. За період свого правління Володимир Святославович досяг великих успіхів у політиці , завдяки дивовижній інтуїції і гнучкості мислення . Він завжди надходив мудро , вміло застосовував силу , але й не зловживав нею , якщо бачив інші способи досягнення мети. У народі його прозвали "Володимир Красне Сонечко " .
  Телефонуйте, щоб дізнатись ціну
   Зображення "25 рублів Петро I - перетворювач"

  "25 рублів Петро I - перетворювач"

  Петро I Великий (Петро Олексійович; 30 травня (9 червня) 1672 - 28 січня (8 лютого) 1725) - цар Московський з династії Романових (з 1682) і перший імператор всеросійський (з 1721) увійшов в історію Держави Російської як Найвеличніший реформатор. Перетворення, проведені їм, торкнулися всіх сторін життя величезної держави і охопили всі напрямки внутрішньої і зовнішньої політики.
  Телефонуйте, щоб дізнатись ціну
   Зображення "25 рублів Російський балет. Танцююча балерина"

  "25 рублів Російський балет. Танцююча балерина"

  Мистецтво балету надзвичайно популярно у всьому світі. Національно своєрідне у кожного народу, воно разом з тим не вимагає перекладу на інші мови і зрозуміло всім людям. Тому воно здатне служити і служить взаєморозумінню народів. Спираючись на виразні, одухотворені руху людського тіла, узагальнюючи їх у специфічному танцювальному ламанні, кажучи пластичною мовою піднесених почуттів, балет здатний підніматися до втілення великих ідей і образів, правдиво відображати людські характери і долі.
  Телефонуйте, щоб дізнатись ціну
   Зображення "25 рублів Танцююча балерина Російський балет"

  "25 рублів Танцююча балерина Російський балет"

  У 1773 відкрилася балетна школа і в Москві - балетне відділення при Московському виховній Будинку , основа майбутньої Московської академії хореографії. Московська трупа , створена як загальнодоступна , користувалася більшою незалежністю , ніж казенна петербурзька . Мистецтво петербурзької трупи було більш придворне , суворе і академічне , московський же балет більш демократичний і поетичний , прихильний комедійним і жанровим балетам ( Забава про святках , Г.Анджоліні , 1767). Відмінності збереглися і пізніше: ленінградський балет досі відрізняється класичною строгістю , академізмом , кантиленністю танцю , московський - бравурністю , потужним стрибком , атлетизмом.
  Телефонуйте, щоб дізнатись ціну
   Зображення "25 рублів Танцююча балерина Російський балет"

  "25 рублів Танцююча балерина Російський балет"

  З 1773 в московському Виховному будинку було відкрито балетне відділення, яке послужило основою створення Московського хореографічного училища. До кінця 18 в . отримали розвиток кріпосні трупи в підмосковних маєтках графів Шереметєвих ( Кусково , Останкіно ) та ін До цього часу Петербург і Москва мали придворні і публічні театри. У них працювали великі іноземні композитори і балетмейстери ; російські виконавці зберігали національну основу танцю. Починаючи з 1760 -х рр. . балет утвердився як рівноправний серед інших мистецтв і розвивався в тому ж руслі , як театр класицизму.
  Телефонуйте, щоб дізнатись ціну
   Зображення "5 рублів Російський балет Танцююча балерина"

  "5 рублів Російський балет Танцююча балерина"

  Балет, найвищий ступінь хореографії (від грец. Choreia - танець і grapho - пишу), в якому танцювальне мистецтво піднімається до рівня музично-сценічної вистави, виник як придворно-аристократичне мистецтво набагато пізніше танцю, в 15-16 ст. Термін "балет" з'явився в Італії в 16 в. і означав не спектакль, а танцювальний епізод.
  Телефонуйте, щоб дізнатись ціну
  Filters Close
  Мін: 30 грн Макс: 90000 грн
  ₽30 ₽90000