Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Серіія «Алегорії» 31.1 грам Silver Round - Germania- Italiya . Allegories 2020

  Монетний двір Німеччині представляє третє видання серії «Алегорії» - «Італія і Німеччина». Вся серія являє собою уособлення країн в образі красивих, чуттєвих і сильних жінок. Монети серії Allegorie випускаються в одному діаметрі 38,61 мм і чотирьох різних вагах і висотах в діапазоні від 3 мм для монети 1 унція до 25,85 мм для монети 10 унцій.
  Доступність : 1 в наявності
  2400 грн
  i h

  Аверс

  Уособлення Італії - молода жінка з довгими кучерявими волоссям і плісировані сукнею, що підкреслює її жіночність. Корона з подібними фресками вежами, що спочивають на її голові, являє собою емблему божеств-покровителів, які охороняють місто. Ріг достатку поруч з нею символізує процвітання і багатство. Як і в попередніх проектах Allegories, Lady Italia супроводжується нашим добре відомим уособленням Німеччини. Жінки стоять поруч один з одним, поклавши руку Німеччини на плече Італії - символ дружби культур.

  Реверс

  Згідно попередньої серії, зображення на реверсі є герб, що втілює моральні принципи і шляхетні цінності.

  Характеристики
  Проба999
  Матеріалсрібло
  Вага31.1 г
  Рік випуску2020
  Разом з цим також купують
   Зображення Срібна монета "Німеччина" 31.1 грам 2020 р. Аллегорія

  Срібна монета "Німеччина" 31.1 грам 2020 р. Аллегорія

  Срібна монета Німеччини номіналом 5 марок 1 унція 2020 - це друга офіційна срібна монета, випущена Монетним двором Німеччини, обмеженим тиражем 25000 штук.
  2700 грн
   Зображення Німеччина і Колумбія - серіія «Алегорія» 31,1 грам, 2019р.

  Німеччина і Колумбія - серіія «Алегорія» 31,1 грам, 2019р.

  Монетний двір Німеччини представив унікальну інтригуючу серію монет «Алегорії» (The Allegories), присвячену історичним образам різних земель і їх народів. У другому випуску серії «Алегорії» буде показано, що Німеччина ходить рука об руку з Колумбією, тримаючи свої відповідні прапори високо в повітрі з гордістю і честю.
  2400 грн
   Зображення Серія монет "Гіганти Льодовикового періоду на Землі" Носорог 31,1 грам, "Giants of the Ice Age - Woolly Rhinoceros" 2021

  Серія монет "Гіганти Льодовикового періоду на Землі" Носорог 31,1 грам, "Giants of the Ice Age - Woolly Rhinoceros" 2021

  Срібна монета із зображенням одного з найбільших представників носорога є п'ятим виданням популярної серії «Гіганти льодовикового періоду». Серія, присвячена велетням, які жили в льодовиковий період, буде складатися з восьми монет. Тривалість всієї колекції складе чотири роки, а це значить, що по два примірники надійдуть в продаж щороку.
  2200 грн