Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Серіія «Алегорії» 31.1 грам Silver Round - Germania Allegories 2020

  Монетний двір Німеччині представляє третє видання серії «Алегорії» - «Італія і Німеччина». Вся серія являє собою уособлення країн в образі красивих, чуттєвих і сильних жінок. Монети серії Allegorie випускаються в одному діаметрі 38,61 мм і чотирьох різних вагах і висотах в діапазоні від 3 мм для монети 1 унція до 25,85 мм для монети 10 унцій.
  Доступність : Немає в наявності
  1950 грн
  i h

  Аверс

  Уособлення Італії - молода жінка з довгими кучерявими волоссям і плісировані сукнею, що підкреслює її жіночність. Корона з подібними фресками вежами, що спочивають на її голові, являє собою емблему божеств-покровителів, які охороняють місто. Ріг достатку поруч з нею символізує процвітання і багатство. Як і в попередніх проектах Allegories, Lady Italia супроводжується нашим добре відомим уособленням Німеччини. Жінки стоять поруч один з одним, поклавши руку Німеччини на плече Італії - символ дружби культур.

  Реверс

  Згідно попередньої серії, зображення на реверсі є герб, що втілює моральні принципи і шляхетні цінності.

  Характеристики
  Проба999
  Матеріалсрібло
  Вага31.1 г
  Рік випуску2020
  Разом з цим також купують
   Зображення Серія монет "Гіганти Льодовикового періоду на Землі" Носорог 31,1 грам, "Giants of the Ice Age - Woolly Rhinoceros" 2021

  Серія монет "Гіганти Льодовикового періоду на Землі" Носорог 31,1 грам, "Giants of the Ice Age - Woolly Rhinoceros" 2021

  Срібна монета із зображенням одного з найбільших представників носорога є п'ятим виданням популярної серії «Гіганти льодовикового періоду». Серія, присвячена велетням, які жили в льодовиковий період, буде складатися з восьми монет. Тривалість всієї колекції складе чотири роки, а це значить, що по два примірники надійдуть в продаж щороку.
  1440 грн