Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Серія монет австралійських корабельних аварій "Вергюлде Драк - Vergulde Draeck" 31.1 грам 2020р.

  Монетний двір Royal Australian Mint представив абсолютно нову серію на тему австралійських корабельних аварій. Вергюлде Драк (Vergulde Draeck) 42-метрове 260-тонне судно побудоване в 1653р. У ніч на 28 квітня 1656 р. судно налетіло на підводний кораловий риф, на півдорозі між нинішніми прибережними містами Сібед і Ледж-Пойнт в Західній Австралії.
  Доступність : 10 в наявності
  900 грн
  i h

  На аверсі монети зображено виживших моряків, які переживають випробування в морі, внизу знаходяться деякі предмети втрачені в морі. Vergulde Draeck опускається на бік на задньому плані. Вище портрет королеви Єлизавети II в її королівській алмазній діадемі. До портрета приєднуються написи  «Елізабет II», назва країни-емітента «АВСТРАЛІЯ» і дата «2020».
  Реверс: гордий корабель пливе у відкритому морі при сильному вітрі. Це зображення оточене морськими візерунками. Написи, які перевернуті щодо зображення, а також вага і чистота монети, «1 OZ .999 AG», назва корабля, «VERGULDE DRAECK», і дату краху, «1656».  

  Основні характеристики продукту

  • Містить 1 унцію .999 чистого срібла

  • Обмежений тираж 20 000 монет по всьому світу

  • Представлена в унікальній захисній трикутній капсулі

  Характеристики
  Номінал 1
  Матеріал срібло
  Вага 31.1 г
  Проба 999
  Состояние Превосходная
  Происхождение Австралия и Океания
  Рік випуску 2020
  Разом з цим також купують
   Зображення Серія кораблів Австралії "Батавія - Batavia" 31.1 грам 2019р.

  Серія кораблів Австралії "Батавія - Batavia" 31.1 грам 2019р.

  Монетний двір Royal Australian Mint представив абсолютно нову серію на тему австралійських корабельних аварій. Перша в світі монета - Batavia, трикутної форми, відкриває серію Australian Shipwrecks. Батавия - галеон Голландської Ост-Індської компанії. Був побудований в 1628 році на судноверфі в Амстердамі. Зазнав аварію корабель під час свого першого рейсу.
  900 грн
   Зображення Срібна монета "Великобританія Британіка Britannia" 31.1 грам (випадковий рік)

  Срібна монета "Великобританія Британіка Britannia" 31.1 грам (випадковий рік)

  Вироблена Королівським монетним двором монета «Срібна Британія» є законним платіжним засобом Великобританії і має номінальну вартість 2 фунта. Вперше випущена в 1987 році, в золотом виконанні монета Британія стала справжньою класикою. Сьогодні вона є однією з головних монет Королівського монетного двору. Майстерність і дизайн Філіпа Натана перетворили в миттєво впізнавану ікону. Його інтерпретація Британії є владною і потужною, але жіночною і елегантною. Дизайн зберігається незмінним навіть більше 30 років по тому. Даний образ Британії символізує позицію влади і зображує її в якості оберігача Британських островів, оскільки вона готова захищати острова від будь-якого загарбника
  810 грн
   Зображення Дика природа світу Конго "World's Wildlife - The Giraffe" 5 francs, 1 oz Silver

  Дика природа світу Конго "World's Wildlife - The Giraffe" 5 francs, 1 oz Silver

  Матеріал: Срібло Вага: 31.10 g Проба: 999 ‰ (чиста вага 31.07 g) Діаметр: 38.60 mm Кількість: 30.000
  900 грн