Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Серія срібних монет Австралії «Лебідь» 2020 Пруф

  Перша срібна монета із зображенням лебедя була викарбувана в 2017р. на Пертському монетному дворі в Західній Австралії. На даний момент Австралійський Лебідь - це повноцінна серія монет, яка стала досить популярною, щоб включити її в свою інвестиційну колекцію. Після Австралійського Червоного Кенгуру (Nugget Kangaroo) і Кукабарри (Kookaburra) прийшов час приділити належну увагу такій благородній птиці як лебідь, яка протягом століть жила на річці Swan, де був заснований Пертский монетний двір в 1899р. Образ королівського лебедя на монетах змінюється щорічно. Срібна монета Австралії «Лебідь» 2020 року випуску є четвертою монетою в однойменній серії. Обмежений тираж всього 2500 екземплярів.
  Доступність : 1 в наявності
  4200 грн
  i h

  Аверс: портрет королеви Єлизавети II. На ободі вказані такі дані: «ELIZABETH II AUSTRALIA 2020 1 DOLLARS» (Єлизавета II, країна-емітент - Австралія, рік випуску - 2020 рік, номінал - 1 австралійський долар). Біля нижньої сторони портрета є напис «IRB», що позначає ініціали автора зображеного портрета - Ієна Ренк-Бродлі.

  Реверс: поверхня монети поєднує в собі глянсову, матову і рифлену поверхню. У центрі зображений лебідь. Поруч з ними розташовано клеймо Пертського монетного двору - «P». На краю монети розташовані написи «The 1oz 9999 AUSTRALIAN» і «SILVER SWAN».

  Характеристики
  Номінал1
  СостояниеПревосходная
  ПроисхождениеАвстралия и Океания
  Матеріалсрібло
  Вага31.1 г
  Діаметр40,6 мм
  КраїнаАвстралия
  Рік випуску2020