Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Sorry - this product is no longer available

  Серія Звірі Королеви Срібло "Англійська лев", 311 грам, I X The Lion of Englan, Велокобрітанія 2017

  Перша монета серії з десяти інвестиційних (тезавраційних) монет з чистого срібла, приуроченої до ювілею королеви Єлизавети.
  Доступність : 1 в наявності
  13500 грн
  i h

   Перша монета серії з десяти інвестиційних (тезавраційних) монет з чистого срібла, приуроченої до ювілею королеви Єлизавети. Серія отримала назву The Queen`s Beasts, і сама її концепція покликана продемонструвати міць і багатовікову історію англійської монархії: для оформлення монет використані зображення геральдичних звірів, в різні століття з'являлися на гербах монархіі.Інвестіціонная срібна монета Великобританії 10 фунтів 2017 рік - Англійська лев. 10 унції чистого срібла.

  Срібна монета королеви 2017 року - перша срібна монета Срібного британського злитка із золотим монетним двором від королівського монетного двору. Додайте в свою корзину першу монету цього захоплюючого 10 монетного ряду!

  На коронації Її Величності Королеви десять геральдичних звірів стояли на сторожі. Звірі Королеви, виліплені Джеймсом Вудфорд Р.А. для церемонії коронації, проведеної в Вестмінстерському абатстві в 1953 році, стоять шість футів у висоту. Геральдичні істоти символізували різні нитки королівської родоводу, зібрані разом в молодій жінці, яка буде коронованої королевою. Кожен гордий звір, який використовується в якості геральдичного значка за їхніми, який йшов перед нею, був натхненний королівськими звірами Генріха VIII, які все ще вибудовують міст через рів до свого палацу Хемптон-Корт.

  Сьогодні «Королеви звірів» можна знайти в Канадському історичному музеї в Квебеку, а репліки Портлендського каменю, також вирізані Джеймсом Вудфорд, дивляться на сади Кью в Сполученому Королівстві. Але ці міфічні, стародавні істоти - леви, грифон, сокіл, бик, Єль, хорт, дракон, єдиноріг і кінь - продовжували надихати високо оцінений новий талант, королівський монетний двірник Джоні Кларк.

  Lion of England Queen's Beast є коронованим золотим левом Англії, який був одним з прихильників Королівського Зброї з моменту вступу Джеймса I в 1603 році. Він підтримує щит, який показує зброю Сполученого Королівства, як це було з тих пір Королева Вікторія вийшла на трон в 1837 році. У першому і останньому кварталах щит - леви Англії. Лев і скарби Шотландії з'являються в другому, а арфа Ірландії - в третьому.

  Скриня Барбарі - національна тварина Англії. Лев був прізвиськом середньовічних військових правителів Англії з репутацією хоробрості, такий як Річард I з Англії, відомий як Річард Левине Серце. Леви часто зображуються в англійській геральдиці, або як пристрій на самих щитах, або як прихильники. Вони також з'являються в скульптурі і місцях національного значення, таких як Трафальгарська площа. Лев використовується як символ англійських спортивних команд, таких як збірна Англії з крикету.

  Метал - срібло 999.9
  Вага - 311г
  Якість - Brilliant Uncirculated

   

  Характеристики
  Номінал 10
  Матеріал срібло
  Вага 311 г
  Тип памятна
  Якість бриллиант-анциркулейтед
  Тематика Флора і фауна
  Країна Великобритания