Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Серія Звірі Королеви Срібло Білий Лев Мортімера 311 грам, VIII / X The White Lion of Mortimer, Великобританія 2021

  У восьмому випуску серії «Звірі королеви» зображений Білий лев Мортімера, ознаменований 10 унціями срібла 9999 проби. Серія отримала назву The Queen`s Beasts, і сама її концепція покликана продемонструвати міць і багатовікову історію англійської монархії: для оформлення монет використані зображення геральдичних звірів, що в різні століття з'являлися на гербах монархії. На коронації Її Величності Королеви десять геральдичних звірів стояли на сторожі. Звірі Королеви були виліплені Джеймсом Вудфорд Р.А. для церемонії коронації, проведеної в Вестмінстерському абатстві в 1953 році. Геральдичні істоти символізували різні нитки королівського родоводу.
  Доступність : 1 в наявності
  20000 грн
  i h

  Сьогодні «звірів королеви» можна знайти в Канадському історичному музеї в Квебеку. Але ці міфічні, стародавні істоти - леви, грифон, сокіл, бик, Єль, дракон, єдиноріг і кінь - продовжують надихати.

  На аверсі монети Білий Лев Мортімера розташовується зображення Її Величності Королеви Єлизавети II. Написи «ELIZABETH II D. G. REG. F. D. »і номінал 10 фунтів. 

  На реверсі монети Білий Лев Мортімера зображений Лев з щитом. Щит Йорків, який підтримує Білий Лев, традиційно зображується з білою трояндою на золотому сонці. 

  Характеристики
  Номінал5
  Матеріалсрібло
  Вага311 г
  Типпам'ятна
  Якістьанциркулейтед
  ТематикаФлора і фауна
  Країна – виробник товаруВеликобританія
  Діаметр89,15 мм