Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Серія Звірі Королеви Срібло, Червоний дракон Уельсу 311 грам, III/X The Red Dragon of Wales, Великобританія 2018

  2018 Great Britain 10 oz Silver Queen's Beasts The Dragon Третя монета серії з десяти інвестиційних (тезавраційних) монет з чистого срібла, приуроченої до ювілею королеви Єлизавети. монета серії з десяти інвестиційних (тезавраційних) монет з чистого срібла, приуроченої до ювілею королеви Єлизавети. Серія отримала назву The Queen`s Beasts, і сама її концепція покликана продемонструвати міць і багатовікову історію англійської монархії: для оформлення монет використані зображення геральдичних звірів, в різні століття з'являлися на гербах монархії.
  Доступність : 1 в наявності
  28000 грн
  i h

  На коронації Її Величності Королеви десять геральдичних звірів стояли на сторожі. Звірі Королеви, виліплені Джеймсом Вудфорд Р.А. для церемонії коронації, проведеної в Вестмінстерському абатстві в 1953 році. Геральдичні істоти символізували різні нитки королівської родоводу, зібрані разом в молодій жінці, яка буде коронованої королевою. Кожен гордий звір, який використовується в якості геральдичного значка за їхніми, який йшов перед нею, був натхненний королівськими звірами Генріха VIII, які все ще вибудовують міст через рів до свого палацу Хемптон-Корт.

  Сьогодні «Королеви звірів» можна знайти в Канадському історичному музеї в Квебеку, а репліки Портлендського каменю, також вирізані Джеймсом Вудфорд, дивляться на сади Кью в Сполученому Королівстві. Але ці міфічні, стародавні істоти, такі як лев, грифон, сокіл, бик, Єль, дракон, єдиноріг і кінь, продовжують надихати.

  Кельтський дракон є суверенітет і влада. Уельський дракон використовувався в Королівському зброю в шістнадцятому столітті, а Червоний Дракон Кадулладера - емблема національного прапора Уельсу. Червоний дракон завоював популярність через те, що він припустив, що він є бойовим стандартом короля Артура і інших древніх кельтських лідерів. Його зв'язок з цими лідерами поряд з іншими доказами з археології, літератури і документальної історії змушувала багатьох думати, що вона розвинулася з більш раннього римсько-британського національного символу. Під час правління монархів Тюдорів червоний дракон використовувався як прихильник герба англійської корони.

   

  Характеристики
  Номінал10
  Матеріалсрібло
  Вага311 г
  Типпам'ятна
  Якістьанциркулейтед
  Країна – виробник товаруВеликобританія
  Разом з цим також купують
   Зображення Срібна ексклюзивна монета "Фортуна і Тихе" Ніуе 62.2 грам 2021

  Срібна ексклюзивна монета "Фортуна і Тихе" Ніуе 62.2 грам 2021

  Дивовижна срібна монета вагою в 2 унції - випуск в серії «Богині», монета присвячена богиням Фортуні та Тихе. Монета прикрашена чудовими деталізованими і рельєфними зображеннями богинь, на монеті вибіркове золоте покриття, якість обробки - під старовину, монета представлена в презентаційному дерев'яному футлярі разом з сертифікатом справжності. Обмежений тираж всього 500 штук по всьому світу.
  16000 грн