Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Серія Звірі Королеви Срібло "Грифон Едварда III" 62.2 грам, II/ X The Griffin of Edward III, Великобританія 2017

  Монета з Королівського монетного двору, в якому представлені геральдичні величні звірі, які стояли на сторожі коронації королеви Єлизавети II. Срібна монета королеви 2017 року - друга срібна монета з Королівського монетного двору.
  Доступність : 1 в наявності
  8610 грн
  i h

  Монета серії з десяти інвестиційних (тезавраційних) монет з чистого срібла, приуроченої до ювілею королеви Єлизавети. Серія отримала назву The Queen`s Beasts, і сама її концепція покликана продемонструвати міць і багатовікову історію англійської монархії: для оформлення монет використані зображення геральдичних звірів,  які в різні століття з'являлися на гербах монархії.

  На коронації Її Величності Королеви десять геральдичних звірів стояли на сторожі. Звірі Королеви, виліплені Джеймсом Вудфорд Р.А. для церемонії коронації, проведеної в Вестмінстерському абатстві в 1953 році. Геральдичні істоти символізували різні нитки королівського роду.

   Сьогодні «звірів королеви» можна знайти в Канадському історичному музеї в Квебеку, а репліки Портлендського каменю, також вирізані Джеймсом Вудфорд, дивляться на сади Кью в Сполученому Королівстві. Але ці міфічні, стародавні істоти - леви, грифон, сокіл, бик, Єль, дракон, єдиноріг і кінь - продовжували надихати.

   Грифон Едуарда III - древній міфічний звір. Він вважався благотворною істотою, що означає мужність і силу в поєднанні з опікою, пильністю, стрімкістю і гострого бачення. Він був тісно пов'язаний з Едвардом III, який вигравірував його на своїй приватній друку. Щит показує Круглу Вежу Віндзорського замку, де народився Едвард III, з Королівським Стандартом, що летять від вежі, оточеної двома гілками дуба, прикрашеними королівською короною.

  На аверсі монети розташовується зображення Її Величності Королеви Єлизавети II на тлі гільошированого малюнка Королівського монетного двору. Також виконані наступний написи «ELIZABETH II D. G. REG. F. D. »і номінал 5 фунтів. Це зображення Її Величності в британському карбуванні створене в 2015 році Джоді Кларком, гравером Королівського монетного двору.

  На реверсі зображений гордий Грифон з розправленими крилами, що стискає офіційний геральдичний щит Англії. Цей міфічний звір вважається королем всіх істот. З тілом лева, але крилами і головою орла, Грифон - наймогутніший звір. На реверсі також позначено назву монети «Грифон Едварда III», а також вага, чистота, вміст срібла і рік випуску монети.

  Характеристики
  Номінал5
  ПоходженняЄвропа
  Матеріалсрібло
  Вага62.2 г
  Типінвестиційна
  Якістьанциркулейтед
  Країна – виробник товаруВеликобританія
  Діаметр38,61 мм
  Рік випуску2017
  Разом з цим також купують
   Зображення Серія Звірі Королеви Срібло "Англійська лев" 62.2 грам, I / X The Lion of Englan, Великобританія 2016

  Серія Звірі Королеви Срібло "Англійська лев" 62.2 грам, I / X The Lion of Englan, Великобританія 2016

  Great Britain 2 oz Silver Queen's Beasts The Lion Перша монета серії з десяти інвестиційних (тезавраційних) монет з чистого срібла, приуроченої до ювілею королеви Єлизавети. Серія отримала назву The Queen`s Beasts, і сама її концепція покликана продемонструвати міць і багатовікову історію англійської монархії: для оформлення монет використані зображення геральдичних звірів, які в різні століття з'являлися на гербах монархії.
  8200 грн
   Зображення Серія Звірі Королеви срібло Чорний Бик Кларенса 62,2 грам, V / X The Black Bull of Clarence, Великобританія 2018

  Серія Звірі Королеви срібло Чорний Бик Кларенса 62,2 грам, V / X The Black Bull of Clarence, Великобританія 2018

  Великобританія 2 унції 2018 Great Britain 2 oz Silver Queen's Beasts The Bull. П'ята монета серії з десяти інвестиційних (тезавраційних) монет з чистого срібла, приуроченої до ювілею королеви Єлизавети. Коли Її Величність Королева була коронована в 1953 році, вхід в Вестмінстерське абатство охороняли десять фантастичних істот. Звірі Королеви були статуями висотою в 2 метра, які символізували спадщину і історію королеви Єлизавети II, успадкованої в той день. Ці королівські захисники були втілені в колекцію, названу в їх честь, яка почалася в цьому році. Королева стала найдовшим діючим монархом в світі.
  6150 грн