Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Серія Звірі Королеви Срібло "Єдиноріг Шотландії" 311 грам, IV/X The Unicorn of Scotland, Великобританія 2018

  IV/X The Unicorn of Scotland Четверта монета серії з десяти інвестиційних (тезавраційних) монет з чистого срібла, приуроченої до ювілею королеви Єлизавети. Серія отримала назву The Queen`s Beasts, і сама її концепція покликана продемонструвати міць і багатовікову історію англійської монархії: для оформлення монет використані зображення геральдичних звірів, які в різні століття з'являлися на гербах монархії.
  Доступність : 1 в наявності
  20000 грн
  i h

   На коронації Її Величності Королеви десять геральдичних звірів стояли на сторожі. Звірі Королеви, виліплені Джеймсом Вудфорд Р.А. для церемонії коронації, проведеної в Вестмінстерському абатстві в 1953 році. Геральдичні істоти символізували різні нитки королівської роду.

  Сьогодні «звірів королеви» можна знайти в Канадському історичному музеї в Квебеку, а репліки Портлендського каменю, також вирізані Джеймсом Вудфорд, дивляться на сади Кью в Сполученому Королівстві. Але ці міфічні, стародавні істоти - леви, грифон, сокіл, бик, Єль, дракон, єдиноріг і кінь - продовжували надихати.

   На аверсі монети  розташовується зображення Її Величності Королеви Єлизавети II на тлі гільоширований малюнка Королівського монетного двору. Також виконані наступний написи «ELIZABETH II D. G. REG. F. D. »і номінал 10 фунтів.

  На реверсі монети розташовується прекрасне детальне зображення Єдинорога Шотландії. У нього на шиї зображена корона на довгому ланцюгу, обвиває його фігуру. Звір стоїть на задніх лапах, виставивши передні копита над Королівським прапором Шотландії. Також на монеті викарбувано рік випуску монети, назва матеріалу з якого вона виготовлена, її вага і чистота.

  Характеристики
  Номінал10
  Проба999
  Матеріалсрібло
  Вага311 г
  Діаметр89.15 мм.
  Якістьанциркулейтед
  Країна – виробник товаруВеликобританія