Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Серія Звірі Королеви Срібло "Сокіл Плантагенетів" 311 грам, VI/X The Falcon of the Plantagenets, Великобританія 2020

  2020 Great Britain 10 oz Silver Queen's Beasts The Falcon Шоста срібна монета Звірів королеви 2020 року - 10 унції з Королівського монетного двору.
  Доступність : 1 в наявності
  12000 грн
  i h

  Шоста монета серії з десяти інвестиційних (тезавраційних) монет з чистого срібла, приуроченої до ювілею королеви Єлизавети. Серія отримала назву The Queen`s Beasts, і сама її концепція покликана продемонструвати міць і багатовікову історію англійської монархії: для оформлення монет використані зображення геральдичних звірів, які в різні століття з'являлися на гербах монархії.

   На коронації Її Величності Королеви десять геральдичних звірів стояли на сторожі. Звірі Королеви, виліплені Джеймсом Вудфорд Р.А. для церемонії коронації, проведеної в Вестмінстерському абатстві в 1953 році. Геральдичні істоти символізували різні нитки королівської родоводу.

  Сьогодні «звірів королеви» можна знайти в Канадському історичному музеї в Квебеку, а репліки Портлендського каменю, також вирізані Джеймсом Вудфорд, дивляться на сади Кью в Сполученому Королівстві. Але ці міфічні, стародавні істоти - леви, грифон, сокіл, бик, Єль, дракон, єдиноріг і кінь - продовжували надихати.

  На аверсі монети Звірі Королеви- Сокіл розташовується зображення Її Величності Королеви Єлизавети II на тлі гільоширований малюнка Королівського монетного двору. Також виконані наступний написи «ELIZABETH II D. G. REG. F. D. »і номінал 10 фунтів. Це зображення Її Величності в британській карбуванні створене в 2015 році Джоді Кларком, гравером Королівського монетного двору.

  На реверсі монети Сокіл представлено зображення Білого Сокола зі щитом. Щит, який тримає сокіл використовувався під час коронації Королеви в 1953 році. На щиті зображено білий сокіл всередині відкритого замка. У всій середньовічній Англії соколи використовувалися для полювання. Знання соколиного полювання було навиком, який належав тільки лицарям і був засобом демонстрації рангу. У геральдиці сокіл являє собою цілеспрямованість і рішучість.

  Характеристики
  Состояние Превосходная
  Происхождение Европа
  Номінал 10
  Матеріал срібло
  Вага 311 г
  Тип инвестиционная
  Якість бриллиант-анциркулейтед
  Тематика Флора і фауна
  Країна Великобритания