Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Акція !!!! Серія Звірі Королеви Срібло "Сокіл Плантагенетів" 62.2 грам, VI/X The Falcon of the Plantagenets, Великобританія 2019

  2019 Great Britain 2 oz Silver Queen's Beasts The Falcon Шоста срібна монета Звірів королеви 2019 року - 2 унції з Королівського монетного двору.
  Доступність : 3 в наявності
  Стара ціна : 3850 грн
  2800 грн
  i h

  Шоста монета серії з десяти інвестиційних (тезавраційних) монет з чистого срібла, приуроченої до ювілею королеви Єлизавети. Серія отримала назву The Queen`s Beasts, і сама її концепція покликана продемонструвати міць і багатовікову історію англійської монархії: для оформлення монет використані зображення геральдичних звірів, які в різні століття з'являлися на гербах монархії.

   На коронації Її Величності Королеви десять геральдичних звірів стояли на сторожі. Звірі Королеви, виліплені Джеймсом Вудфорд Р.А. для церемонії коронації, проведеної в Вестмінстерському абатстві в 1953 році. Геральдичні істоти символізували різні нитки королівської родоводу.

  Сьогодні «звірів королеви» можна знайти в Канадському історичному музеї в Квебеку, а репліки Портлендського каменю, також вирізані Джеймсом Вудфорд, дивляться на сади Кью в Сполученому Королівстві. Але ці міфічні, стародавні істоти - леви, грифон, сокіл, бик, Єль, дракон, єдиноріг і кінь - продовжували надихати.

  На аверсі монети Звірі Королеви- Сокіл розташовується зображення Її Величності Королеви Єлизавети II на тлі гільоширований малюнка Королівського монетного двору. Також виконані наступний написи «ELIZABETH II D. G. REG. F. D. »і номінал 5 фунтів. Це зображення Її Величності в британській карбуванні створене в 2015 році Джоді Кларком, гравером Королівського монетного двору.

  На реверсі монети Сокіл представлено зображення Білого Сокола зі щитом. Щит, який тримає сокіл використовувався під час коронації Королеви в 1953 році. На щиті зображено білий сокіл всередині відкритого замка. У всій середньовічній Англії соколи використовувалися для полювання. Знання соколиного полювання було навиком, який належав тільки лицарям і був засобом демонстрації рангу. У геральдиці сокіл являє собою цілеспрямованість і рішучість.

  Характеристики
  Номінал5
  СостояниеПревосходная
  ПроисхождениеЕвропа
  Матеріалсрібло
  Вага62.2г
  Типинвестиционная
  Якістьбриллиант-анциркулейтед
  ТематикаФлора і фауна
  КраїнаВеликобритания
  Діаметр38,61 мм