Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна ексклюзивна монета "Афродіта і Венера" Ніуе 62.2 грам 2020

  Дивовижна срібна монета вагою в 2 унції - третій випуск в серії «Богині», монета присвячена богиням Афродіті і Венері. Монета прикрашена чудовими деталізованими і рельєфними зображеннями богинь Афродіти і Венери, на монеті вибіркове золоте покриття, якість обробки - під старовину, монета представлена в презентаційному дерев'яному футлярі разом з сертифікатом справжності. Обмежений тираж всього 500 штук по всьому світу.
  Доступність : Немає в наявності
  13500 грн
  i h

  На аверсі монети зображення Її Величності Королеви Єлизавети II і написи: «ELIZABETH II» - ім'я королеви, «NIUE» - країна-емітент, «2020» - рік випуску і «5 ДОЛАРІВ». - номінал.

  На реверсі монети - чудове горельефное зображення богинь Афродіти і Венери, прикрашене красивою вибіркової позолотою. На реверсі вгорі напис: «Афродіта і Венера» - назва монети.

  Характеристики
  Номінал5
  Матеріалсрібло
  Проба999
  Наклад500 шт.
  Вага62.2 г
  Якістьантік фініш
  КраїнаОстров Ниуэ
  Діаметр45 мм
  Рік випуску2020
  Разом з цим також купують
   Зображення Срібна монета "Кленовий лист - Меркурій" Канада 2018

  Срібна монета "Кленовий лист - Меркурій" Канада 2018

  Першу срібну монету Канадський Кленовий Лист Королівський монетний двір Канади викарбував в 1988 році і вона стала однією з небагатьох монет з вмістом срібла 9999% і номіналом 5 канадських доларів. На сьогоднішній день Канадський Кленовий лист є однією з найпопулярніших інвестиційних монет у світі. Срібна кольорова монета "Кленовий лист - Меркурій" випущена в рамках серії "Простір" в 2018 році. Тираж дуже обмежений - всього 100 примірників.
  3000 грн
   Зображення Срібна монета "фараон Тутанхамон - Єгипетська реліквія" 155,5 грам 2016 р.

  Срібна монета "фараон Тутанхамон - Єгипетська реліквія" 155,5 грам 2016 р.

  Британський археолог Говард Картер і його команда в Єгипті виявили незайману гробницю невеликого фараона Тутанхамона. У центрі захоплюючих предметів була чудова золота похоронна маска, без сумніву найвідоміший древній об'єкт в сучасному світі. Керував всього дев'ять років і помер у віці 18-19 років. Цар Тут є одним з найвідоміших єгипетських фараонів.
  6900 грн