Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна ексклюзивна монета "Фортуна і Тихе" Ніуе 62.2 грам 2021

  Дивовижна срібна монета вагою в 2 унції - випуск в серії «Богині», монета присвячена богиням Фортуні та Тихе. Монета прикрашена чудовими деталізованими і рельєфними зображеннями богинь, на монеті вибіркове золоте покриття, якість обробки - під старовину, монета представлена в презентаційному дерев'яному футлярі разом з сертифікатом справжності. Обмежений тираж всього 500 штук по всьому світу.
  Доступність : 1 в наявності
  16000 грн
  i h

  На аверсі монети зображення Її Величності Королеви Єлизавети II і написи: «ELIZABETH II» - ім'я королеви, «NIUE» - країна-емітент, «2021» - рік випуску і «5 ДОЛАРІВ». - номінал.

  На реверсі монети - чудове горельефное зображення богинь Афіни і Мінерви, прикрашене красивою вибіркової позолотою. На реверсі вгорі напис: «Фортуна і Тихе» - назва монети.

  Характеристики
  Номінал5
  Матеріалсрібло
  Проба999
  Тираж500 шт.
  Вага62.2 г
  Якістьантік фініш
  Країна – виробник товаруОстрів Ніуе
  Діаметр45 мм
  Рік випуску2021
  Разом з цим також купують
   Зображення Серія Звірі Королеви Срібло, Червоний дракон Уельсу 311 грам, III/X The Red Dragon of Wales, Великобританія 2018

  Серія Звірі Королеви Срібло, Червоний дракон Уельсу 311 грам, III/X The Red Dragon of Wales, Великобританія 2018

  2018 Great Britain 10 oz Silver Queen's Beasts The Dragon Третя монета серії з десяти інвестиційних (тезавраційних) монет з чистого срібла, приуроченої до ювілею королеви Єлизавети. монета серії з десяти інвестиційних (тезавраційних) монет з чистого срібла, приуроченої до ювілею королеви Єлизавети. Серія отримала назву The Queen`s Beasts, і сама її концепція покликана продемонструвати міць і багатовікову історію англійської монархії: для оформлення монет використані зображення геральдичних звірів, в різні століття з'являлися на гербах монархії.
  28000 грн