Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна кольорова монета "Американський орел - Liberty" 31.1 грам 2021 р. США

  Американський Срібний Орел вперше випущений в обіг в 1986 році. У 2009 році монета срібний «Орел», вагою 1 унція отримала винагороду в категорії «Найпопулярніша монета» на щорічному світовому конкурсі COTY.COTY - одне з найпрестижніших винагород в світі, отримати, яке можуть дизайнери монет, Монетні двори або Національний емітент. Модель American Silver Eagle 2021 року випуску була викарбувана з однієї унції срібла 99,9% і зображує культову богиню «Крокуюча свобода» Адольфа А. Вайнман, яка крокує до висхідного сонця. З нагоди свого 35-річного ювілею американський орел сяятиме в новому вигляді в 2021 році - вперше з моменту випуску монети. У мотиві зображений американський білоголовий орлан в забарвленні, який, схоже, готується до приземлення. Він тримає в пазурах американський національний прапор. На задньому плані видно місто Нью-Йорк, включаючи Статую Свободи. Кольорова монета «Срібний орел» 2021 року зі новим дизайном поставляється в захисній капсулі для монет з ілюстрованої карткою продукту.
  Доступність : 1 в наявності
  2400 грн
  i h

  Аверс:

  На аверсі зображено Статуя Свободи "Walking Liberty". Напис "Liberty" а також "In God We Trust" рік випуску, фірмовий знак монетного двору.

  Реверс:

  На реверсі в мотиві зображений американський білоголовий орлан в забарвленні, який, схоже, готується до приземлення. Він тримає в пазурах американський національний прапор. На задньому плані видно місто Нью-Йорк, включаючи Статую Свободи. Написи і «ONE DOLLAR - 1 OZ також написи "United States of America".

  Характеристики
  Номінал1
  Матеріалсрібло
  Вага31.1 г
  Типинвестиционная
  Проба999
  ТематикаІнші монети
  КраїнаСША
  Діаметр40,6 мм
  Рік випуску2021