Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна кольорова монета "Regent bowerbird" Австралія 2013 15.6 грам

  Срібна кольорова монета "Regent bowerbird" - це другий випуск в рамках серії "Птахи Австралії". Монета викарбувана Пертским монетним двором Австралії в 2013 році якістю Proof зі срібла 999 проби вагою 15.6 грам. Тираж монети дуже обмежений. Монета випущена в якості законного платіжного засобу Австралії номіналом 0.5 долара. Монета в оригінальній капсулі і презентаційному футлярі з номерним сертифікатом.
  Доступність : 1 в наявності
  Стара ціна : 2400 грн
  2000 грн
  i h

  Реверс: зображено Regent bowerbird в кольорі на тлі гравірованої австралійської рослинності. Знак монетного двору Perth Mint також включений в дизайн.
  Аверс: зображення портрета авторства Яна Ранка-Бродлі Її Величності Королеви Єлизавети II, рік випуску і номінал монети.

  Характеристики
  Номінал0.5
  Матеріалсрібло
  Вага15.6 г
  Якістьпруф
  Діаметр36,6 мм
  Рік випуску2013
  Країна – виробник товаруАвстралія та Океанія
  Разом з цим також купують
   Зображення Срібний злиток 250 грам

  Срібний злиток 250 грам

  На сьогоднішній день срібний злиток - це не тільки сировина для майбутніх прикрас, але і самостійне вигідне інвестування. Його можна купити, продати, використовувати як заставу, передати у спадок. Це також відмінний спосіб заощадження, захищений від інфляції. Крім того, дорогоцінний метал може бути цінним подарунком на знаменну дату.
  11000 грн