Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Sorry - this product is no longer available

  Срібна кришталева монета "Ваш ангел -охоронець "Вифлеємське світло"" Літо "31.1 грам 2020 р.

  Унікальні срібні монети з чеським кришталем "Кришталева монета" є результатом поєднання традиційних ремесел Jablonec - обробки медалей Чеського монетного двору та скляного заводу компанії Preciosa. Ангел -охоронець став популярним мотивом цих подарункових монет, тому він виходить у четвертий раз через великий інтерес. Новий кристалічний камінь згадує легенду про Віфлеємське світло. Найсвятіші місця християн - це міста, пов’язані з життям Ісуса Христа, і кожен віруючий хоче побачити їх своїми очима. У середні віки церква була на піку своєї могутності, але Віфлеєм, де народився Месія, та Єрусалим, де він був розп’ятий, були під владою турків -мусульман. Християнські лицарі, які здійснили низку хрестових походів, вирішили змінити це. Був молодий флорентійський хрестоносець, який поклявся принести додому полум'я вогню з Вифлеємської базиліки. Мало хто вірив, що він виконає свою обіцянку - більшість воїнів загинуло у далекій Святій Землі ... Однак група лицарів прибула до Флоренції на чолі з фігурою із запаленою свічкою на Різдво 1099 року. Ці люди поклялися, що маленька полум'я, яке перестало мандрувати в пустелі і на морі, вийшло з Вифлеєму. Люди повірили їм і пішли до свічки, щоб запалити своє власне Вифлеємське світло. Ця традиція збереглася до наших днів ... Монета випускається обмеженим тиражем у 1000 штук і є оригінальним подарунком для багатьох випадків. Вона зберігається в елегантній упаковці, яку легко перетворити в практичну рамку. Монета також містить багатомовний сертифікат справжності, де ви можете написати свою посвяту і в якому переважає англійська цитата, написана проповідником Філом Босмансом і яку можна перекласти як: "Ангел - це той, кого Бог несподівано і небажано посилає до вас, щоб запалити кілька зірок, коли все темніє ».
  Доступність : Немає в наявності
  6150 грн
  i h

  Виробниця медалей Ірена Градецька, штат Каліфорнія, передала Вифлеємське світло у вигляді кришталевого каменя в руки ангела -охоронця, якому вона приписувала милу зовнішність крилатого немовляти. Композиція зворотного боку доповнена чесько -англійським написом "TVŮJ STRÁŽNÝ ANDĚL - YOUR GUARDIAN ANGEL. Оскільки монети Чеського монетного двору випускаються з ліцензією іноземного емітента, острів Ніуе, на лицьовій стороні є його необхідні атрибути - номіналом 2 долари (NZD), ім'я та портрет королеви Єлизавети II. та рік випуску 2020.

  Характеристики
  Матеріалсрібло
  Вага31.1 г
  Проба999
  ПоходженняЄвропа
  СтанЧудова
  Країна – виробник товаруЧехія
  Діаметр50 мм.
  Якістьпруф
  Рік випуску2020
  Разом з цим також купують
   Зображення Срібна монета "Одне кохання"

  Срібна монета "Одне кохання"

  Ця красива срібна монета присвячена коханню і почуттям у всіх його проявах. Монета прикрашена символом кохання - двома голубами і позолоченим знаком нескінченності, який підкреслює нескінченність справжнього кохання. Написи «Два серця - Два життя - Одне кохання» відображають основний посил монети. Монета поміщена в тематичну подарункову коробочку, перев'язану білосніжним бантом.
  4920 грн