Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета "1 рубль" 25,85 грам, 1732 рік

  Ця монета представляє собою зразок російської монетної справи XVIII століття і датується 1732 роком. Вона важить 25,85 грама і виготовлена зі срібла. Цікаво, що ця монета була випущена за часів правління імператриці Анни Іоанівни, яка була племінницею Петра I і правила Росією з 1730 по 1740 рік.
  Доступність : 1 в наявності
  41000 грн
  i h

  На аверсі монети зображено профіль імператриці Анни Іоанівни, повернутий вправо. Вона зображена в короні та імператорському вбранні. Навколо портрета розташований надпис: "Б∙М∙АННАIМПЕРАТРИЦАIСАМОДЕРЖИЦА∙ВСЕРОСИСКАЯ". Цей надпис підкреслює її титул і величність правителя.

   

   На реверсі монети зображено двоголового орла, який є гербом Російської імперії. Орел тримає в лапах скіпетр і державу, символи влади та суверенітету. Над орлом розташовані три корони, що символізують три основні частини імперії: Росію, Казань і Астрахань. У центрі орла розміщений щит із зображенням святого Георгія Побідоносця, який вбиває дракона. Навколо орла написано: "МОНЕТА РƔБЛЬ 1732", що вказує на номінал і рік випуску монети.

  Характеристики
  ПоходженняЄвропа
  Матеріалсрібло
  Проба800
  Вага25,85 г
  Діаметр40,5 мм.
  Номінал1