Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета 100 драмів Вірменія. Знак Зодіаку Терези

  Номінал 100 драм. Срібло 925 проби, вага 28,28 г. Діаметр 38,61 мм. Тираж 12000 шт. Якість: Proof Кольорова емаль. Вставка кристала циркону. Сертифікат. Шикарна монета на подарунок або в колекцію!
  Доступність : 1 в наявності
  2400 грн
  i h

  Срібні монети серії "Знаки Зодіаку" викарбувані монетним двором Польщі на замовлення Центрального банку Республіки Вірменія, присвячені дванадцяти Знакам Зодіаку.

  Аверс: В центрі - рельєфне зображення Державного герба Республіки Вірменія. Над гербом - дата випуску (2007 або 2008). Під ним - номінал монети вірменською мовою (100 драм). Герб в обрамленні кола, що складається з 12 символів Знаків Зодіаку. По краю (зверху і знизу) - напівкруглі написи "Республіка Вірменія" на вірменській і англійській мовах.

  Реверс: У центрі, на тлі стилізованого зоряного неба з вечірньою зорею - стилізоване зображення одного із знаків зодіаку. Над ним - вставка з білого або кольорового циркону у вигляді зірки, що символізує, камінь-талісман для цього знака. Внизу, праворуч - відповідний знаку зодіаку графічний символ. По краю (зверху і знизу) - написи назви даного знаку латинською та російською мовами.


  Кожна монета - 28,28 грам, срібло 925 проби. Монети в капсулах. Одні з найкрасивіших монет з усього різноманіття монет світу, присвячених тематиці Зодіаку.

  Характеристики
  Номінал100
  Матеріалсрібло
  Вага28.28 г
  Типколлекционная
  ТематикаЗнаки зодіаку
  Якістьпруф з кольоровим фотодруком на поверхні
  КраїнаВірменія
  Діаметр38,61 мм
  Рік випуску2008