Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета "100 - річчя першого польоту " 2 унції

  Пертський монетний двір в 2019 році випустив унікальну срібну монету з використанням інноваційних технологій карбування. Кожна монета з обмеженого тиражу викарбувана вручну - тільки таким чином можливо було передати унікальну обробку монети в стилі старовинного артефакту, тому зовнішній вигляд кожної монети може трохи відрізнятися. Монета виготовлена з чистого срібла вагою в 2 унції і оснащена інноваційної вставкою з тривимірним позолоченим пропелером, що крутиться. Дизайн монети, виконаний в стилі старовинного антикварного виробу, демонструє рельєфний гірський ландшафт з картою польоту. Монета "100 - річчя першого польоту" присвячена ювілею першого польоту з Англії до Австралії.
  Доступність : 1 в наявності
  10500 грн
  i h

  На монеті зображений літак Vickers "Vimy" з відкритою кабіною, який виконав 17000-кілометрову подорож в 1919 році.

  Австралійська команда, що складалася з капітана Росса Сміта, його брата лейтенанта Кіта Сміта, сержанта Уоллі Ширс і сержанта Джеймса Беннетта, на переробленому бомбардувальнику часів Першої світової війни подолали відстань з Лондона в Дарвін за 28 днів, приземлившись в Австралії 10 грудня 1919.

  На реверсі монети зображена карта з позначеним маршрутом польоту на тлі гірського ландшафту. На передньому плані - зображення літака Vickers "Vimy". У центрі монети прозора вставка з позолоченим  пропелером, що крутиться. Удизайніприсутнінаписи CENTENARY OF FIRST FLIGHT і ENGLAND TO AUSTRALIA.

  Нааверсімонетипоколурозміщені - рельєфнийпортретЇїВеличностіКоролевиЄлизавети II, напис AUSTRALIA, номінал 2 DOLLARS, вагаіпроба 2oz 9999Ag, ELIZABETH II.

  Монета упакована в дерев'яну коробку - вітрину з прозорою кришкою, супроводжується сертифікатом.

  Характеристики
  Проба 999
  Якість антік фініш
  Происхождение Австралия и Океания
  Країна Австралия
  Матеріал срібло
  Вага 62.2г
  Рік випуску 2019