Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета "100 років Панамському каналу" Ніуе 50 грам 2014

  Дивовижна срібна монета вагою в 50 грам присвячена 100 річчю від дня відкриття Панамського каналу, що різко скоротило час доставки між Атлантичним і Тихим океанами і зробило революцію у світовій торгівлі. Панамський канал - це судноплавний канал довжиною 48 миль (77,1 км) в Панамі, який з'єднує Атлантичний океан (через Карибське море) з Тихим океаном. Канал перетинає Панамський перешийок і є ключовим каналом міжнародної морської торгівлі. Helvetic Mint, приватна швейцарська компанія, викарбувала на честь ювілею нову срібну монету 999 проби для Ніуе. На монеті, яка важить 50 грамів і має діаметр 50 міліметрів, зображено барвисте друковане зображення корабля - першого судна, яке офіційно перетнуло канал. Монета представлена ​​в презентаційному футлярі разом з сертифікатом справжності. Обмежений тираж всього 500 штук по всьому світу.
  Доступність : 1 в наявності
  7200 грн
  i h

  На аверсі монети зображення Її Величності Королеви Єлизавети II і написи: «ELIZABETH II» - ім'я королеви, «NIUE» - країна-емітент, «2014» - рік випуску і «TWO DOLLARS». - номінал.

  На реверсі монети барвисте друковане зображення корабля (можливо, SS Ancon), першого судна, яке офіційно перетнуло канал. Реверс монети також прикрашають стилізоване зображення лицьового боку медалі французького художника Луї Оскара Роті, випущеної на честь завершення будівництва каналу, пальмове листя, черепашки та інші елементи навігації, а також напис 100 YEARS PANAMA CANAL.

  Характеристики
  Номінал2
  Матеріалсрібло
  Проба999
  Тираж500 шт.
  Вага50 г
  Якістьпруф
  Країна – виробник товаруОстрів Ніуе
  Діаметр50 мм
  Рік випуску2014