Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета Американський орел "Liberty - Gilded" 31,1 грам, 2019 рік

  Американський Срібний Орел — одна з найвідоміших та найпопулярніших інвестиційних монет у світі. Вона поєднує в собі високу якість виконання та художню цінність. Монета є законним платіжним засобом у США. Вона є чудовим доповненням до будь-якої колекції або надійним вкладенням для інвесторів у дорогоцінні метали.
  Доступність : 1 в наявності
  4920 грн
  i h

  Аверс: На аверсі монети зображена фігура Свободи, що йде на схід на тлі сонця, яке сходить. Це зображення було створено Адольфом Вайнманом і є копією малюнка, що використовувався на срібних монетах у 1916-1947 роках.

   

  На аверсі також знаходиться надпис "LIBERTY" по колу в верхній частині монети, "IN GOD WE TRUST" праворуч та рік випуску "2019" внизу. Реверс: На реверсі монети зображений герб Сполучених Штатів — орел з розправленими крилами, який тримає в одній лапі оливкову гілку, а в іншій — стріли. Над орлом розміщено тринадцять зірок, які символізують тринадцять перших штатів. Навколо зображення розташовані надписи: "UNITED STATES OF AMERICA" по верхньому краю, "1 OZ. FINE SILVER ~ ONE DOLLAR" по нижньому краю, та "E PLURIBUS UNUM" на стрічці, яку тримає орел.

  Характеристики
  ПоходженняПівнічна Америка
  Країна – виробник товаруСША
  Матеріалсрібло
  Проба999
  Вага31.1 г
  Діаметр40,6 мм
  Номінал1
  Рік випуску2019