Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета "Американський орел Liberty - Тупак Шакур" 31.1 грам, 2022 рік

  Тупак Амару Шакур — американський репер, який вважається одним із найвпливовіших і найуспішніших реперів усіх часів. Він є одним з найбільш продаваних музичних виконавців, із реалізацією понад 75 мільйонів записів по всьому світу. Бібліотекою Конгресу США була відібрана його пісня «Dear Mama» з альбому Me Against the World до списку 25 записів, які будуть зберігатися у спеціальному фонді культурного надбання. Американський Срібний Орел вперше випущений в обіг в 1986 року. У 2009 році монета срібний «Орел», вагою 1 унція отримала винагороду в категорії «Найпопулярніша монета» на щорічному світовому конкурсі COTY.COTY - одна з найпрестижніших винагород в світі. Отримати її можуть дизайнери монет, Монетні двори або Національний емітент.
  Доступність : 1 в наявності
  4920 грн
  i h

  Аверс:

     На аверсі зображена Статуя Свободи "Walking Liberty". Надписи "Liberty" та "In God We Trust", а також рік випуску "2022".

   

   Реверс:

   На реверсі зображений орел, що тримає гілку в пазурях. Також надписи "UNITED STATES OF AMERICA" - країна випуску, "1 OZ. FINE SILVER" - вага і номінал - "ONE DOLLAR".

  Характеристики
  ПоходженняПівнічна Америка
  Країна – виробник товаруСША
  Матеріалсрібло
  Проба999
  Вага31.1 г
  Діаметр40,6 мм
  Номінал1
  Рік випуску2022