Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Sorry - this product is no longer available

  Срібна монета "Американський Срібний Орел" Gold Black Empire

  Срібна монета "Американський Срібний Орел" входить в серію "Gold Black Empire". Монета викарбувана зі срібла 9999 проби та покрита чорним рутенієм та 24-каратним золотом. Американський Срібний Орел вперше випущений в обіг в 1986 року. У 2009 році монета срібний «Орел», вагою 1 унція отримала винагороду в категорії «Найпопулярніша монета» на щорічному світовому конкурсі COTY.COTY - одне з найпрестижніших винагород в світі. Отримати її можуть дизайнери монет, Монетні двори або Національний емітент.
  Доступність : Немає в наявності
  3000 грн
  i h

  Аверс:

    На аверсі зображено Статуя Свободи "Walking Liberty". Напис "Liberty" а також "In God We Trust" рік випуску, фірмовий знак монетного двору.

  Реверс:

  На реверсі зображений орел і 13 зірок над ним символізують 13 американських колоній. Також написи "United States of America", проба, вага і номінал.

  Характеристики
  Номінал 1
  Происхождение Северная Америка
  Состояние Превосходная
  Матеріал срібло
  Вага 31.1 г
  Діаметр 40.6 мм
  Країна США
  Разом з цим також купують
   Зображення Пам'ятна монета "Кушнір" срібло

  Пам'ятна монета "Кушнір" срібло

  Присвячена одному з найдавніших занять - вичинці шкіри з хутра і пошиттю з неї різного одягу. Монету виготовлено з використанням технології патинування.
  1800 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Ткаля" срібло

  Пам'ятна монета "Ткаля" срібло

  Присвячена одному з найважливіших видів господарської діяльності та мистецької культури українців, що був невід`ємною частиною домашніх занять кожної селянської сім`ї - ткацтву. З давніх часів на території України займалися обробленням волокна з льону, конопель і вовни. Монету виготовлено з використанням технології патинування.
  1800 грн