Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета "Ангел " 31.1 грам 2021 р.

  У 2021 року Острів Святої Єлени випустив монету 1 фунт Ангел , яка вийшла в серії "Пам'ятки королеви" В ознаменування 200-річчя від дня смерті Наполеона на острові Святої Єлени випустили срібну пробну монету Ангел 2021 року. Дизайн натхненний Медаллю Смерті Наполеона, на якій зображений ангел, накинутий на гробницю Імператора, може бути, для захисту, а може бути, для печалі. І ангел, і гробниця переосмислені в цій монеті 2021 року, на якій зображений більш мирний ангел, що стоїть поруч з місцем упокоєння Наполеона. Ангел пильно дивиться і захищає рукою надгробок Наполеона, на якому написана його монограма, оточена класичним лавровим вінком.
  Доступність : 2 в наявності
  1500 грн
  i h

  На аверсі монети розміщено: у центрі розташований портрет Королеви Єлизавети II під обріз портрета знак автора монетного проекту "JC" по колу викарбувано напис «QUEEN ELIZABETH II • ST. HELENA • 2021 • ONE POUND • »

  На реверсі монет розміщено: у центрі зображено Ангел, який пильно дивиться і захищає рукою надгробок Наполеона, на якому написана його монограма, оточена класичним лавровим вінком внизу знак монетного двору Ост-Індської компанії знаходиться в підставі монети з боків якого розташовані ще дві гілочки лавра. написи: "ANGEL"

  Характеристики
  Проба999
  Матеріалсрібло
  Вага31.1 г
  Рік випуску2021