Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Sorry - this product is no longer available

  Срібна монета "Ангел " 31.1 грам 2021 р.

  У 2021 року Острів Святої Єлени випустив монету 1 фунт Ангел , яка вийшла в серії "Пам'ятки королеви" В ознаменування 200-річчя від дня смерті Наполеона на острові Святої Єлени випустили срібну пробну монету Ангел 2021 року. Дизайн натхненний Медаллю Смерті Наполеона, на якій зображений ангел, накинутий на гробницю Імператора, може бути, для захисту, а може бути, для печалі. І ангел, і гробниця переосмислені в цій монеті 2021 року, на якій зображений більш мирний ангел, що стоїть поруч з місцем упокоєння Наполеона. Ангел пильно дивиться і захищає рукою надгробок Наполеона, на якому написана його монограма, оточена класичним лавровим вінком.
  Доступність : Немає в наявності
  2000 грн
  i h

  На аверсі монети розміщено: у центрі розташований портрет Королеви Єлизавети II під обріз портрета знак автора монетного проекту "JC" по колу викарбувано напис «QUEEN ELIZABETH II • ST. HELENA • 2021 • ONE POUND • »

  На реверсі монет розміщено: у центрі зображено Ангел, який пильно дивиться і захищає рукою надгробок Наполеона, на якому написана його монограма, оточена класичним лавровим вінком внизу знак монетного двору Ост-Індської компанії знаходиться в підставі монети з боків якого розташовані ще дві гілочки лавра. написи: "ANGEL"

  Характеристики
  Проба999
  Матеріалсрібло
  Вага31.1 г
  Рік випуску2021
  Разом з цим також купують
   Зображення Срібна монета "Покоївка Меріан" 31.1 грам 2022

  Срібна монета "Покоївка Меріан" 31.1 грам 2022

  Королівський монетний двір продовжує свою популярну серію «Міфи та легенди», додавши до неї монету "Покоївка Меріан" вагою 31.1 г чистого срібла 999 проби. Ця інвестиційна монета має номінальну вартість 2 фунта стерлінгів, що дає їй статус законного платіжного засобу в Великобританії.
  2200 грн 1800 грн
   Зображення Срібна монета "Метелик" Інь-Янь серії Рівновага 31.1 грам 2019 р Токелау

  Срібна монета "Метелик" Інь-Янь серії Рівновага 31.1 грам 2019 р Токелау

  Другий випуск з колекційної серії монет «Рівновага» вказує на важливість відповідального використання можливостей редагування генів для забезпечення балансу між технологічними досягненнями і природним генетичним кодом. Анонс монети від монетного двору: "Вчені всього світу вже використовують редагування генів для лікування хвороб, модифікації рослин і тварин. Ці методи можуть докорінно змінити життя на землі, покінчити з голодом, врятувати зникаючі види тварин і рослин або просто змінити колір крилець метелика. Генетика дає великі надії, але також представляє величезну небезпеку незворотньої шкоди для здоров'я майбутніх поколінь, відкриває двері для нових форм соціальної нерівності, дискримінації та конфліктів.
  1800 грн
   Зображення Срібна монета "Перемога - чесноти королеви" 31,1 грам 2 021 о. святої Єлени

  Срібна монета "Перемога - чесноти королеви" 31,1 грам 2 021 о. святої Єлени

  Чесноти королеви - це принципи, засновані королевою Вікторією і просунуті королевою Єлизаветою II. Основні чесноти: Перемога, Істина, Справедливість, Милосердя, Мужність і Сталість. Більш того, шість чеснот королеви були вперше представлені на Меморіалі Вікторії, розташованому за межами Букінгемського палацу. Інвестиційні монети вагою в 1 унцію будуть випускатися щорічно, починаючи з срібної монети Перемоги Святої Єлени.
  2400 грн