Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета "Аполло 11 50-річний ювілей" 2019

  Випущена 24 січня 2019 року, ця монета була представлена ​​на офіційній церемонії запуску програми монет на честь 50-річчя Аполло 11 в Космічному центрі Кеннеді. Ця срібна монета вагою в одну унцію була викарбувана на честь першої висадки людини на Місяць.
  Доступність : 1 в наявності
  4500 грн
  i h

  Вигнута, куполоподібної форми, що нагадує поверхню місяця, монета представлена ​​в футлярі від US Mint з сертифікатом справжності.

   Аверс: зображення сліду на місячній поверхні. Назви перших американських пілотованих космічних польотів - «Меркурій», «Близнюки» і «Аполлон» - наведені вище, відображаючи зусилля космічної програми США, кульмінацією якої стало досягнення цієї історичної віхи.

   Реверс: зображення культової фотографії, на якій зображений Ніл Армстронг, прапор США і місячний апарат на поверхні Місяця, як це відображено в шоломі Базза Олдрина.

  Характеристики
  Номінал1
  Матеріалсрібло
  Вага27 г
  Діаметр38.8 мм
  Рік випускуБудь-який
  КраїнаСША
  Разом з цим також купують
   Зображення Ведмідь грізлі - серія "Дика природа" 31.1 грам, Канада 2019р.

  Ведмідь грізлі - серія "Дика природа" 31.1 грам, Канада 2019р.

  Ведмідь грізлі - четвертий і останній випуск серії «Дика природа» від Королівського монетного двору Канади. Він стане прекрасним подарунком або предметом колекціонування для тих, хто любить дику природу, природні образи, оригінальні твори мистецтва та канадські теми. Будучи другим за величиною м'ясоїдних тварин в Канаді, потужний грізлі заслуговує солідної монети.
  1500 грн