Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета "Архістратиг Михаїл" 155,5 грам, 2024 рік

  Присвячена архангелу, який є одним із найшанованіших біблійних персонажів та іменується як архістратиг-головнокомадуючий. Архангел Михаїл – незмінний борець із силами зла, захисник віри, покровитель воїнів, які борються за праведне діло та захищають добро. Архістратиг Михаїл – “небесний оборонець” українського війська. Шанобливе ставлення до архістратига Михаїла зберігається з великокнязівських часів до наших днів – він став символом небесного захисту влади київських князів, пізніше це шанування було зафіксовано не тільки топонімічно – у назвах церковних споруд, а й геральдично – на гербах Києва, Київського воєводства, Київської губернії. Сьогодні його образ присутній в атрибутиці українських десантників і знову уособлює боротьбу із силами зла.
  Доступність : 2 в наявності
  34000 грн
  i h

  На реверсі монети зображено Святого Архістратига Михаїла, шанованого як охоронця і захисника українського народу. Фігура архангела вибірково забарвлена ​​кольорами українського прапора. На реверсі є надпис: «ST. MICHAEL THE ARCHANGEL» - назва монети.

   

  На аверсі зображено герб Ніуе разом із надписами: «NIUE ISLAND» — країна-емітент, «TEN DOLLARS» — номінал та «2024» — рік випуску.

  Характеристики
  ПоходженняАвстралія та Океанія
  Рік випуску2024
  Матеріалсрібло
  Проба999
  Вага155.5 г
  Діаметр65 мм
  Номінал10