Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета Австралії «Бик і Ведмідь» 31,1 грам 2020 р.

  Ця срібна монета «Бик і ведмідь», виготовлена з чистого срібла 9999 вагою 1 тройська унція.Тираж - 25000 штук.
  Доступність : 1 в наявності
  2400 грн
  i h

  На аверсі монети зображений профіль королеви Єлизавети II. Зверху написи: «ELIZABETH II» (Єлизавета II) і «AUSTRALIA» (Австралія). Також внизу вказані вага («1 oz»), проба (9999), назва металу («SILVER»), рік («2020») та номінал монети - «1 DOLLARS»

  Реверс: зображення бика і ведмедя. Обидві тварини знаходяться в протилежних позиціях, готових до атаки.  Знак Perth Mint «P» також включений в дизайн.

  Характеристики
  Номінал1
  СтанЧудова
  ПоходженняАвстралія та Океанія
  Проба999
  Матеріалсрібло
  Вага31.1 г
  Діаметр40,9 мм
  Країна – виробник товаруАвстралія
  Рік випуску2020
  Разом з цим також купують
   Зображення Срібна монета «Місячний дракон» 31,1 грам, 2024 рік

  Срібна монета «Місячний дракон» 31,1 грам, 2024 рік

  Австралійська срібна монета «Місячний дракон» вагою 1 унція 2024 року — чудовий додаток до серії "Lunar Series III" від Пертського монетного двору, яка зачаровує як колекціонерів, так і інвесторів своїм унікальним поєднанням художнього дизайну та інвестиційної цінності. Ця монета, присвячена року Дракона, є не просто шматком дорогоцінного металу, а витвором мистецтва, що втілив у собі багату культурну спадщину та передові технології карбування.
  2600 грн
   Зображення Пам’ятна монета «Військово-морські Сили Збройних Сил України» 10 гривень 2022. ЗСУ

  Пам’ятна монета «Військово-морські Сили Збройних Сил України» 10 гривень 2022. ЗСУ

  Присвячена окремому виду Збройних Сил України, призначеному для стримування або відсічі у взаємодії з іншими видами Збройних Сил, іншими військовими формуваннями та правоохоронними органами збройної агресії проти України з моря та на приморських напрямках, захисту суверенітету і державних інтересів України. Українські військові – армія незламних та нескорених бійців, справжніх патріотів, які в умовах війни демонструють мужність, звитягу, силу духу, волю та неабияке бажання перемогти ворога. Сьогодні мільйони українців підтримують і допомагають українським захисникам, вірять у них та нашу спільну перемогу!
  100 грн
   Зображення Срібна монета новий дизайн "Американський Срібний Орел" 31,1 грам 2021р. США

  Срібна монета новий дизайн "Американський Срібний Орел" 31,1 грам 2021р. США

  Новий дизайн реверсу від Емілі Дамстра привернув увагу колекціонерів у всьому світі. У новому дизайні зображений самотній орел у польоті, що несе гілку дуба, ніби він прилітає, щоб збудувати гніздо. На аверсі монети зображено знаменитий дизайн Walking Liberty, який ви одразу впізнаєте. У вічному дизайні Адольфа Вайнмана навіть більше деталей, ніж будь-коли раніше, і тепер його ініціали навіть показані під девізом In God We Trust.
  2200 грн