Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета "Австралійський клинохвостий орел" 31,1 грам 2018 р.

  У своєму третьому дизайні для серії монет «Австралійський клинохвостий орел» Пертського монетного двору відомий гравер Джон М. Мерканті досліджує відносини між пташеням та його батьками для створення нового гарного зображення. Цей приголомшливий дизайн, який буде викарбуваний на ряді майбутніх випусків Пертського монетного двору, вперше можна побачити на нашій срібній інвестиційній монеті «Австралійський клинохвостий орел» вагою 1 унція 2018 року. Ця чудова нова монета, викарбувана з чистого срібла 99,99%, випущена як законний платіжний засіб в Австралії і випущена тиражем всього 50 000 примірників по всьому світу, є винятковою нагодою для всіх, хто шукає інвестиції у високоякісне срібло. Кожна інвестиційна монета представлена ​​у захисних акрилових капсулах.
  Доступність : 1 в наявності
  3200 грн
  i h

  На аверсі монети зображено портрет Її Величності Королеви Єлизавети II та грошовий номінал.

  На чудовому реверсі монети, створеному Джоном Мерканті, зображена клинохвоста орлиця-мати, що дивиться на своє пташеня. Батько зображений ширяючим над ними з повністю розправленими чудовими крилами.

  Дизайн також включає напис AUSTRALIAN WEDGE-TAILED EAGLE, дату 2018 року, вага і пробу монети, а також позначку монетного двору Пертського монетного двору «P».

  Характеристики
  Номінал1
  Проба9999
  Матеріалсрібло
  Вага31.1 г
  Якістьанциркулейтед
  Діаметр32,6 мм
  Рік випуску2018
  Країна – виробник товаруАвстралія та Океанія