Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета "Австралійський клинохвостий орел" 31,1 грам 2020

  У 2014 році Пертський монетний двір випустив першу монету "Австралійський клинохвостий орел", яка відразу стала фаворитом серед колекціонерів. У продовження серії щороку виходить новий випуск з оновленим дизайном реверсу. У 2020 монета отримала не тільки новий реверс, але і новий аверс. Монета випущена зі срібла 9999 проби вагою в 1 унцію.
  Доступність : 6 в наявності
  1500 грн
  i h

  Новий дизайн аверсу монети вже з'являвся на британських монетах до 2019 року. Тепер він з'явився на австралійських випусках. Новий дизайн, створений Джоді Кларк, зображує королеву Єлизавету II в правому профілі в королівської діамантовою діадеми. Це та сама корона, яку вона носила на коронації. Ім'я «ELIZABETHII» написано зліва, а «AUSTRALIA 2020» написано справа.

  На реверсі дизайну Джона Мерканті зображений орел клинохвостий. Орел розправив крила і висунув кігті вперед, що говорить про те, що він ось-ось схопить свою здобич. Написи на ободі містять назву монети «АВСТРАЛІЙСЬКИЙ КЛИНОХВОСТИЙ  ОРЕЛ», а також дату, вагу і чистоту монети «2020 1 OZ 9999 SILVER».

  Характеристики
  Номінал1
  Проба9999
  Рік випуску2019
  Якістьбриллиант-анциркулейтед
  Рік випуску2020
  Матеріалсрібло
  Вага31.1 г
  Діаметр32,6 мм
  КраїнаАвстралия и Океания
  Разом з цим також купують
   Зображення Срібна монета "The Royal Arms - Королівський Герб" 31,1 грам 2021 р

  Срібна монета "The Royal Arms - Королівський Герб" 31,1 грам 2021 р

  Королівський монетний двір Великобританії в 2021 році випустив ще одну культову інвестиційну срібну монету «Royal Arms» (Королівський Герб). Інвестиційна монета «Royal Arms» висловлює велич і могутність британської монархії. Всі деталі гравіювання ретельно вивірені і несуть глибокий сенс, передає доблесть і честь монархічних осіб. Культовий дизайн інвестиційних монет Royal Arms Еріка Сьюелла був переосмислений дизайнером Тімоті Ноадія. На монеті 2021 року на щиті, розділеному на 4 частини зображені три леви-стража Англії, представлені в першому і четвертому квадрантах, в другому - нестримний лев являє Шотландію. Третій - арфа для Ірландії. Щит підтримується з одного боку коронованим англійським левом, а з іншого - шотландським єдинорогом, і оточений стрічкою ордена Підв'язки з написом «HONI SOIT QUI MAL Y PENSE» (Так соромиться той, хто подумає про це погано).
  1350 грн
   Зображення Серія срібних монет Австралії «Лебідь» 31,1 грам, 2019

  Серія срібних монет Австралії «Лебідь» 31,1 грам, 2019

  Перша срібна монета із зображенням лебедя була викарбувана в 2017р. на Пертському монетному дворі в Західній Австралії. На даний момент Австралійський Лебідь - це повноцінна серія монет, яка стала досить популярною, щоб включити її в свою інвестиційну колекцію. Після Австралійського Червоного Кенгуру (Nugget Kangaroo) і Кукабарри (Kookaburra) прийшов час приділити належну увагу такій благородній птиці як лебідь, яка протягом століть жила на річці Swan, де був заснований Пертский монетний двір в 1899р. Образ королівського лебедя на монетах змінюється щорічно. Срібна монета Австралії «Лебідь» 2019 року випуску є третьою монетою в однойменній серії. Обмежений тираж всього 25 000 екземплярів.
  2400 грн
   Зображення Леопард. Африканські дикі тварини, 31,1 грам Silver Leopard 2019

  Леопард. Африканські дикі тварини, 31,1 грам Silver Leopard 2019

  Це друга монета з зображенням леопарда в серії африканських диких тварин. Леопарди - одиночні тварини, вони не живуть в сім'ях, але мають сильну материнську зв'язок. Новонароджені леопарди надзвичайно вразливі і повністю залежать від мами в харчуванні і захисті.
  1410 грн