Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета "Бізнес леді - Успіх в Твоїх Руках" 31.1 грам 2021 р. Камерун

  Швидкісні авто, великі гроші, дорогі гаджети більше не вважаються виключно чоловічими атрибутами! Завдяки своїй волі і рішучості, жінки досягають поставлених перед собою життєвих і професійних цілей. У них є амбіції і вони роблять те, у що вірять. Завдяки сучасному дизайну і елегантному декору, ця монета стане чудовим подарунком успішної бізнес-леді.
  Доступність : 1 в наявності
  6000 грн
  i h

  У центрі аверсу викарбуваний герб Республіки Камерун, в який вписаний рік випуску монети - «2021». Під гербом зліва позначений метал - «Ag 999», а праворуч знак монетного двору - «mw». Зверху півколом розміщено назву країни-емітента - «REPUBLIQUE DU CAMEROUN», а знизу номінал - «1000 FRANCS CFA».

  На реверсі монети зображено силует однієї ділової жінки і її вражаючий образ життя - дорогі машини, великі гроші, розкіш і престиж. Зліва від силуету знаходяться шахові фігури. Дорогий костюм доповнюють позолочене кольє, годинник і гудзики. У нижній частині знаходиться вставка авантюрин рубінового кольору. Внизу реверсу напис - «SUCCESS IN YOUR HANDS» (Успіх у твоїх рука

  Характеристики
  Проба999
  Вага31.1 г
  Матеріалсрібло
  Якістьпруф
  Країна – виробник товаруКамерун
  Рік випуску2021