Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета "Чоловік в золотому шоломі - Рембрандт" серії Шедеври мистецтва 2010 рік 20$ Острова Кука

  Срібна монета «Чоловік в золотому шоломі» входить в серію монет «Шедеври мистецтва». Серія «Шедеври мистецтва» - одна з найвідоміших серій від монетного двору Німеччини B.H. Mayer`s, яку випустили для островів Кука. Серія стартувала в 2008 році з однією з найвідоміших в історії картин «Таємна вечеря», написаною Леонардо да Вінчі. З 2008 року острова Кука випустили понад 20 різних монет цієї серії. Відмінною особливістю монет цієї серії є елементи Swarovski®, які прикрашають кожну картину.
  Доступність : 1 в наявності
  14000 грн
  i h

  Ця  монета серії "Шедеври мистецтва" присвячена картині  відомого російського живописця Рембрандта ван Раєна  - «Чоловік в золотому шоломі».

  Монета в капсулі, з сертифікатом, в презентаційному футлярі.

  Реверс: у центрі монети по бокам картини розміщені 16 кристалів Swarovski®, в центрі кольорове зображення картини Рембрандта ван Раєна «Чоловік в золотому шоломі».

  Картина вражає і зачаровує своєю контрастністю. Сяюча начищена кіраса, золотий блискучий шолом - це речі явно парадні, а не бойові. І надіті вони на старого солдата з похмуро-меланхолійним виразом обличчя. І погляд його зовсім не відповідає парадності одягу - він втомлений, задумливий і непроникний, немов солдат дивиться в нікуди, а насправді бачить поля битв, кров, вмираючих людей, яких він занадто багато бачив у своєму житті.

  Написи по ободумонети - MASTERSPIECES OF ART, REMBRANDT VAN RIJN, рік випуску - 2010.

  Аверс: у центрі монети портрет королеви Єлизавети II. Написипоколу - ELIZABETH II - COOK ISLANDS - 20 DOLLARS.

  Характеристики
  Проба999
  Якістьпруф
  ПоходженняЄвропа
  Країна – виробник товаруОстрови Кука
  Номінал20 $
  Діаметр55
  Тираж1655
  Матеріалсрібло
  Вага93.3
  Рік випуску2010