Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета чотирилисник серії «Монети на щастя» "GOOD LUCK"

  Аверс: У верхній частині монети - портрет Її Величності Королеви Єлизавети II. за колу - напис: ELIZABETH II, фірмовий знак монетного двору (m / w), NIUE ISLAND (емітент), 2012 (рік карбування), 2 DOLLARS (номінал). Біля портрета - вставлена в монету прозора капсула з срібним елементом у формі четирёхлістного конюшини. Реверс: Стилізовані зображення листочків конюшини. Біля них - вставлена в монету прозора капсула з срібним елементом покритим 24-каратним золотом.
  Доступність : 1 в наявності
  2550 грн
  i h

  метал Срібло

  Склад металу (%) 92.5
  Зміст (Тр. Унція) 0.9
  Номінал (NZD) 2
  Вага (г) 28.28
  Діаметр (мм) 41.00
  Товщина (мм) 3.2
  Рік випуску 2012
  Країна-емітент Ніуе
  Гурт- ребро монети рубчастий
  Якість покриття Пруф
  тираж 15,000
  Зовнішнє прикраса прозора капсула c елементом покритим 24К золотом
  Упаковка включає Блистер (Рос або Англ)

  Гроші, слава, влада - все це нічого не варто без удачі. Але як залучити її на свій бік? Один із способів - це оточити себе символами щастя і везіння, такими як підкова, чотирилиста конюшина, сонечко або слоник.

  Монетний двір Польщі зобразив найвідоміші символи щастя і удачі на пам'ятних монетах з оригінальними вставками. Те, що робить серію «Монети на щастя» унікальною - це перш за все її інноваційний проект: вставлена ​​в монету прозора капсула, в яку поміщений маленький рухомий елемент, виконаний з срібла і покритий 24-каратним золотом.

  Монети викарбувані зі срібла 925-ї проби в якості пруф.

  Збери всі монети ... на щастя!