Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета "Давид і Голіаф" 62,2 грам, 2022 рік Україна

  Монетний двір Варшави випустив у 2022 році від імені Гани срібну монету Давид і Голіаф номіналом 10 седи. Ця чудова срібна монета несе у собі повідомлення про можливість перемоги та надії. Давид і Голіаф – це біблійна історія з Книги Самуїла про подолання неймовірних труднощів. Голіаф – величезний филистимлянський воїн, нащадок велетнів-рефаїмів у Старому Завіті. Молодий Давид, майбутній цар Юдеї та Ізраїлю, перемагає Голіафа у поєдинку за допомогою пращі, а потім відрубує його голову. Перемогою Давида над Голіафом почався наступ ізраїльських та юдейських військ, які вигнали зі своєї землі филистимлян. Монета відсилає до подій 2022 року, коли Росія напала на Україну військовим шляхом. Монета представлена ​​в найдрібніших деталях з високою якістю рельєфу, яскравою та символічною ілюстрацією шляху маленького Давида, що вбиває велетнів.
  Доступність : 3 в наявності
  14350 грн
  i h

  На аверсі зображено 4-й портрет Її Величності Королеви Єлизавети II у тіарі, роботи Яна Ранк-Бродлі. Вздовж обода монети розміщені написи: "ELIZABETH II" - ім'я королеви, "REPUBLIQUE OF GHANA" - країна-емітент, "TEN CEDIS" - номінал, "2022" - рік випуску та "Ag 999 2 OZ" - характеристики металу.

   На реверсі монети зображено сцену поразки Давидом велетня Голіафа. У Голіафа на плечі нанесено букву «Z», один із символів військового вторгнення Росії в Україну. Слід від каменю, що летить з пращі Давида, має синій і жовтий кольори. Зліва нагорі розташований напис – «DAVID AND GOLIATH».

  Характеристики
  ПоходженняЄвропа
  Матеріалсрібло
  Проба999
  Вага62.2 г
  Діаметр45 мм
  Рік випуску2022
  ПоходженняАфрика
  Разом з цим також купують
   Зображення Срібна монета "Україна. Загартована в боях" 62,2 грам, 2024 рік

  Срібна монета "Україна. Загартована в боях" 62,2 грам, 2024 рік

  Ця красива срібна монета вагою 2 унції присвячена Україні як символу непохитної стійкості. Вона названа на честь усіх українських поколінь, які вірно борються за демократію та свободу. У монети надзвичайно детальний горельєф, античне оздоблення та вибіркове забарвлення. Обмежений тираж, всього 999 екземплярів у всьому світі.
  16400 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Воєнна розвідка України"

  Пам'ятна монета "Воєнна розвідка України"

  10515
  Присвячена воєнній розвідці України – високотехнологічній та високоінтелектуальній складовій сил безпеки і оборони України, яка надійно стоїть на захисті національних інтересів нашої держави.
  1025 грн
   Зображення Срібна монета "Україна земля свободи" 31,1 грам, 2022 рік

  Срібна монета "Україна земля свободи" 31,1 грам, 2022 рік

  Ця красива срібна монета вагою в 1 унцію присвячена Україні, багатій та незалежній країні. Монета якості Black Proof, частково позолочена, має чудовий дизайн і вона поставляється в елегантному футлярі разом з сертифікатом справжності.
  11275 грн