Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета "Давид і Голіаф" 62,2 грам, 2022 рік Україна

  Монетний двір Варшави випустив у 2022 році від імені Гани срібну монету Давид і Голіаф номіналом 10 седи. Ця чудова срібна монета несе у собі повідомлення про можливість перемоги та надії. Давид і Голіаф – це біблійна історія з Книги Самуїла про подолання неймовірних труднощів. Голіаф – величезний филистимлянський воїн, нащадок велетнів-рефаїмів у Старому Завіті. Молодий Давид, майбутній цар Юдеї та Ізраїлю, перемагає Голіафа у поєдинку за допомогою пращі, а потім відрубує його голову. Перемогою Давида над Голіафом почався наступ ізраїльських та юдейських військ, які вигнали зі своєї землі филистимлян. Монета відсилає до подій 2022 року, коли Росія напала на Україну військовим шляхом. Монета представлена ​​в найдрібніших деталях з високою якістю рельєфу, яскравою та символічною ілюстрацією шляху маленького Давида, що вбиває велетнів.
  Доступність : 1 в наявності
  Стара ціна : 16000 грн
  14000 грн
  i h

  На аверсі зображено 4-й портрет Її Величності Королеви Єлизавети II у тіарі, роботи Яна Ранк-Бродлі. Вздовж обода монети розміщені написи: "ELIZABETH II" - ім'я королеви, "REPUBLIQUE OF GHANA" - країна-емітент, "TEN CEDIS" - номінал, "2022" - рік випуску та "Ag 999 2 OZ" - характеристики металу.

   На реверсі монети зображено сцену поразки Давидом велетня Голіафа. У Голіафа на плечі нанесено букву «Z», один із символів військового вторгнення Росії в Україну. Слід від каменю, що летить з пращі Давида, має синій і жовтий кольори. Зліва нагорі розташований напис – «DAVID AND GOLIATH».

  Характеристики
  ПоходженняЄвропа
  Матеріалсрібло
  Проба999
  Вага62.2 г
  Діаметр45 мм
  Рік випуску2022
  ПоходженняАфрика