Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета "Дерево життя" 31,1 грам, 2019

  Древо життя в тому чи іншому вигляді зустрічається в різних культурах, які не були пов'язані між собою спочатку. Назв цього символу дано безліч - Світове Древо, Стіл Миру і багато інших. Його коріння, гілки та стовбур взаємозалежні і пов'язані між собою. Іноді древо життя зображують з плодами або квітами на гілках.
  Доступність : 4 в наявності
  900 грн
  i h

  На аверсі зображення портрета Її Величності королеви Великобританії Єлизавети II. Уздовж краю вигравірувані написи, розділені крапками: «ELIZABETH II • D • G • REG • F • D», а також вказаний номінал і рік.

  Складно оформлений реверс зображує Древо Життя - як молоде дерево мигдалю, розквітаюче з новими пагонами на початку весни. Напис ה ו ה י - на івриті для Яхве - Меморіальне ім'я того, хто дає справжнє життя. Також зверніть увагу на надзвичайно унікальні радіальні лінії, які обертаються навколо дерева TH.
  Сучасне мистецтво мікрогравітації, видиме при збільшенні, можна побачити в стовбурі дерева «Дерева життя». Гравірування говорить: «Ви дізнаєтеся правду»

  Характеристики
  Номінал 2
  Матеріал срібло
  Вага 31.1 г
  Країна Австралия и Океания
  Рік випуску 2019
  Разом з цим також купують
   Зображення Срібна монета "Дракон"

  Срібна монета "Дракон"

  Ця велична монета має новий дизайн китайського дракона і унікальну прямокутну форму. Монета Дракона з обмеженим тиражем включає в себе карбування по всьому світу: 3888 монет і 9999 чистого срібла. Монета представлена в сучасному латексному футлярі, який відображає обидві сторони монети
  1350 грн
   Зображення Срібна монета "Великобританія Британіка Britannia" 31.1 грам (випадковий рік)

  Срібна монета "Великобританія Британіка Britannia" 31.1 грам (випадковий рік)

  Вироблена Королівським монетним двором монета «Срібна Британія» є законним платіжним засобом Великобританії і має номінальну вартість 2 фунта. Вперше випущена в 1987 році, в золотом виконанні монета Британія стала справжньою класикою. Сьогодні вона є однією з головних монет Королівського монетного двору. Майстерність і дизайн Філіпа Натана перетворили в миттєво впізнавану ікону. Його інтерпретація Британії є владною і потужною, але жіночною і елегантною. Дизайн зберігається незмінним навіть більше 30 років по тому. Даний образ Британії символізує позицію влади і зображує її в якості оберігача Британських островів, оскільки вона готова захищати острова від будь-якого загарбника
  810 грн
   Зображення Віденська філармонія 31.1 грам

  Віденська філармонія 31.1 грам

  Срібна монета "Віденська Філармонія" є найбільш відомою інвестиційною монетою Європи. Вперше була викарбувана в 2008 році, щоб стати природним доповненням золотої монети "Віденська Філармонія". З тих пір срібна "Віденська Філармонія" є однією з найбільш бажаних інвесторами.
  780 грн