Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Sorry - this product is no longer available

  Срібна Монета "До дня народжен.дитини.Плід любові"

  Прекрасний подарунок на народження дитини. Монета поміщена в рамку у вигляді коляски з візерунками.
  Доступність : Немає в наявності
  3200 грн
  i h

  Британський монетний двір Побджой (Pobjoy), що розробляє одні із найкрасивіших монет у світі, відомий також своїм унікальним і новаторським дизайном нумізматичних металів. Цього разу він приємно здивував випуском срібної монети, присвяченої народженню дитини. Реверс містить зображення маминої і татової долоней, які тримають новонародженого –янголятка. Вважається, що немовлята мають зв’язок із ангелами, які оберігають їх та граються з ними, поки діти не почнуть говорити. Внизу монети зазначено її номінал - «$5», а з лівого боку викарбовано фірмове позначення монетного двору – «РМ». На аверсі монети зображено портрет Її Величності Королеви Єлизавети II та вигравіювано написи: «BRITISH VIRGIN ISLANDS» - місце походження, «QUEEN ELIZABETH II» та рік виготовлення - «2013». Ця срібна монета 999 проби стане чудовим і незабутнім подарунком для батьків, у яких народилося довгоочікуване немовля. Монету поміщено в рамку у вигляді колясочки із візерунками. У доданій листівці із зображенням ніжно-рожевого серця та сплячого малюка в середині нього, можна написати свої поздоровлення та побажання сім’ї. Поспішайте зробити такий цінний подарунок, адже тираж монети дуже обмежений - до 2013 штук.

  Характеристики
  Номінал5
  Матеріалсрібло
  Вага15.55 г
  Рік випуску2013
  Типпам'ятна
  Якістьпруф
  ТематикаІнші монети
  Країна – виробник товаруБританські Віргінські Острови
  Діаметр32,25 мм
  Рік випуску2013
  Разом з цим також купують
   Зображення Рік Собаки (Gold Black Empire Edition)

  Рік Собаки (Gold Black Empire Edition)

  Ексклюзивне "Gold Black Empire Edition" видання монети було випущено обмеженим тиражем - усього 500 шт. Собака - це один з 12-ти тварин, які фігурують в китайському календарі.
  4000 грн
   Зображення Срібна монета «Тигреня» 15.55 грам 2022

  Срібна монета «Тигреня» 15.55 грам 2022

  Ця чарівна монета рік Тигра є ідеальним подарунком для будь-якої дитини, народженої в 2022 році. Монета частково кольорова, має якість Proof та поставляється в футлярі разом із сертифікатом автентичності. Обмежений тираж до 7500 штук по всьому світу!
  2900 грн