Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета "Дракон і Фенікс " 2 унції

  Монета «Дракон і Фенікс» присвячена китайським символам щастя, сили і удачі. Монета виготовлена з чистого срібла вагою в 2 унції і виконана у вигляді цифри 8, яка в перевернутому вигляді нагадує символ нескінченності, найщасливішому числу в східній культурі. Дизайн монети, виконаний в стилі старовинного антикварного виробу, демонструє фігури дракона і фенікса, символів сили, удачі і відродження. Для сімейних пар поєднання Фенікса і Дракона буде символізувати ідеальний союз, нескінченне щастя, благополуччя і пристрасну любов.
  Доступність : 1 в наявності
  14000 грн
  i h

  У китайській культурі дракон шанується як божественна  істота і потужний символ сили, багатства і удачі. Фенікс - це безсмертний птах, чия рідкісна поява віщує гармонію і мир. У фен-шуй ці міфічні істоти вважаються ідеальними парами одне для одного, представляючи «Інь» і «Ян» відповідно в китайському філософському викладі природного балансу і взаємозалежності.

  На реверсі монети в формі вісімки присутні рельєфні фігури дракона і фенікса в оточенні стилізованих хмар.

  На аверсі монети в центрі - рельєфний портрет Її Величності Королеви Єлизавети II, по колу розміщено - напис AUSTRALIA, номінал 2 DOLLARS, рік 2020 року, вага і проба 2oz 9999Ag, ELIZABETH II.

  Монета упакована в презентаційну коробку і в прозорий акриловий футляр. Супроводжується номерним сертифікатом.

  Характеристики
  Проба999
  Якістьантік фініш
  ПоходженняАвстралія та Океанія
  Країна – виробник товаруАвстралія
  Матеріалсрібло
  Вага62.2г
  Рік випуску2020