Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета "Елізабет Тейлор" серія Голлівудські легенди, 2011 р

  У цій серії монет з чистого срібла представлені одні з найвідоміших голлівудських легенд, коли-небудь з'являлися на срібному екрані. Кожна монета важить трохи менше однієї унції сріблаі та має законну вартість 5 доларів на островах Кука. Тираж кожної з них обмежений 2500шт. Елізабет Тейлор (27 лютого 1932 р - 23 березень 2011 року) Її кар'єра почалася в студії MGM у віці десяти років, вона знялася у фільмі «Лессі» і стала знаменитістю. Протягом всього свого життя особисті справи Тейлор були предметом постійної уваги засобів масової інформації. Вона була одружена вісім разів за сімома чоловіками, страждала від серйозних хвороб і жила на вершині слави і багатства, що дозволило їй зібрати одну з найдорожчих приватних колекцій ювелірних виробів (наприклад, в її колекції є відома перлина Перегрина - подарунок Бертона). Після багатьох років хвороби Тейлор померла в 2011 році від застійної серцевої недостатності у віці 79 років.
  Доступність : 1 в наявності
  2400 грн
  i h

  На аверсі монети присутній традиційний портрет Її Величності Королеви Великобританії Єлизавети II, а також, є кругові написи - ELIZABETH II, COOK ISLANDS, 5 DOLLAR.

  На реверсі монети розміщено зображення Ліз Тейлор, круговий напис - HOLLYWOOD LEGENDS, під фото напис ELIZABETH TAYLOR а також рік.

  Характеристики
  Номінал 5
  Матеріал срібло
  Вага 25 г
  Тип коллекционная
  Тематика Інші монети
  Якість пруф з кольоровим фотодруком на поверхні
  Країна Острови Кука
  Діаметр 38,61 мм
  Рік випуску 2011