Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета "Елтон Джон" 2021 Великобританія 31,1 with Swarovski inserts

  Королівський монетний двір Великобританії вирішив відзначити більш ніж півсторіччя творчість британського музиканта Елтона Джона випуском срібної монети. Дизайн монети був створений Бредлі Морганом Джонсоном. Вибираючи з величезної кількості відомих образів, Бредлі вирішив зобразити виконавця в його знаменитих нотних окулярах і солом'яному капелюсі.
  Доступність : 1 в наявності
  4100 грн
  i h

  Елтон Джон, без сумніву, став легендою музики Королівства і визнаний одним з найуспішніших співаків і авторів пісень свого покоління, - заявила представник Королівського монетного двору Клер Макленнан. - І ми раді таким чином відзначити його значний внесок в британську музику ». За її словами, Королівський монетний двір разом з музикантом працює і над створенням колекційного раритету, який буде виставлений на аукціон; всі кошти від його продажу надійдуть до благодійного фонду Елтона Джона Charitable Trust.По всьому світу продано понад 250 млн копій альбомів 73-річного виконавця, який змушений був через пандемію коронавируса перервати прощальне світове турне Farewell Yellow Brick Road

  На аверсі зображено портрет Її Величності королеви Великобританії Єлизавети II роботи Джоді Кларка (Jody Clark). Уздовж канта проходить легенда: «ELIZABETH II • D • G • REG • F • D», рік емісії - «2020» і зазначена номінальна вартість, відповідна монеті.

  На реверсі зображено: солом'яний капелюх Елтона Джона, під якою розташовані його знамениті окуляри у вигляді музичних нот. Метелик, яка була одним з головних атрибутів співака на концертах викарбувана під його ім'ям - «ELTON JOHN». У нижній частині знаходяться ініціали дизайнера - «BMJ» (Bradley Morgan Johnson).

  Характеристики
  Рік випуску2021
  Типюбілейна
  Типпам'ятна
  Номінал2
  Матеріалсрібло
  Країна – виробник товаруВеликобританія
  Вага31.1 г
  Проба999