Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета "Галілео Галілей" 31,1 грам, 2021 рік

  Перший випуск серії "Ікони натхнення" присвячений Галілео Галілею, знаменитому вченому 16 століття. Дизайн монети створений знаменитим дизайнером монет Джоелом Ісковицем і віддає елегантну шану цьому науковому новатору.
  Доступність : 1 в наявності
  2460 грн
  i h

  Вчений багатьох талантів, Галілей, мабуть, найбільш відомий своїми досягненнями в астрономії, особливо використанням телескопа-рефрактора для кращого розуміння космосу, включаючи спостереження Місяця, наднових та нашої сонячної системи, відкриття чотирьох найбільших супутників Юпітера, досі звані галілеєвими супутниками, і фаз Венери. Його спостереження призвели його до відстоювання геліоцентричного погляду Коперника на Сонячну систему, який на той час був спірним, але тепер відомий як фактичний.

   

   Крім астрономії, Галілей здійснив безліч інших фізичних відкриттів, у тому числі закони руху, які досі є фундаментальними для сучасної кінематики, і базове розуміння гравітації, що ґрунтується на спостереженні, що тіла різної ваги прискорюються однаково у вільному падінні. Його практичний внесок включав дослідження конічних перерізів підвищення точності артилерійського прицілювання, розробку термометра, заснованого на гідродинаміці, і навіть удосконалення конструкції телескопа-рефрактора.

   

  Аверс: зображення Галілео Галілея.

  Реверс: "999 SILVER 1 OUNCE FIVE DOLLARS 2021".

  Характеристики
  ПоходженняАвстралія та Океанія
  Матеріалсрібло
  Проба999
  Вага31.1 г
  Діаметр39 мм
  Номінал5
  Рік випуску2021