Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна Монета "Гетьман Дмитро Вишнивецький"

  Серія монет «Видатні гетьмани України. Монета викарбувана Монетним двором Польщі тиражем 1555шт. Має форму еліпса, складається зі срібла 999 проби з локальною позолотою. Додається сертифікат якості українською та англійською мовами. Монета запропонована як в індивідуальному футлярі, так і в складі набору з 7 срібних монет «Видатні гетьмани України». Дмитро Вишневецький (рік народження невідомий, ок.1520 - 1563), волинський православний магнат з роду Вишневецьких. Володів великими землями в Кременецькому повіті, в тому числі родовою резиденцією в містечку Вишнівець. З 1551 року - староста Черкаський і Канівський Великого князівства Литовського. Один з організаторів запорізького козацтва, засновник першої відомої Запорізької Січі (на острові Мала Хортиця).
  Доступність : 1 в наявності
  Стара ціна : 2550 грн
  1950 грн
  i h

  Аверс: У верхній частині монети, в колі - портрет Її Величності Королеви Єлизавети II, навколо портрета написи півколом: вгорі - NIUE ISLAND, внизу - ELIZABETH II. У центрі монети - номінал: 1 DOLLAR, зліва від нього - позначення металу в чистоті, праворуч - рік випуску. Нижче - позолочене стилізоване зображення сувою, на тлі якого розміщено козак з рушницею. У нижній частині монети півколом назва серії: Видатні гетьмани України.

  Реверс: 

  Поле монети займає портрет Дмитра Вишневецького, зліва від портрета - його герб. По краю монети півколом розміщені написи - вгорі: ГЕТЬМАН ДМИТРО ВИШНЕВЕЦЬКИЙ, внизу: Р. Н. НЕВІД. - 1563.
  2013 р
  Характеристики
  Номінал 1
  Матеріал срібло
  Вага 16.81 г
  Тип памятна
  Тематика Герої козацької доби
  Якість пруф
  Країна Остров Ниуэ
  Діаметр 39 x 29,2 мм
  Рік випуску 2013