10:00 - 20:00 прием заказов
+38 044 539 35 95
+38 093 026 77 00
Підписка на новини

1 oz Срібна Монета "День знань"

Новозеландський Монетний Двір, відомий у всьому світі за бездоганну якість та дизайн своїх виробів, випустив монету, присвячену першому вересню – Дню знань.
Доступність : 1 в наявності
3000 грн

Новозеландський Монетний Двір, відомий у всьому світі за бездоганну якість та дизайн своїх виробів, випустив монету, присвячену першому вересню – Дню знань.

На реверсі у кольорі зображено першокласників - хлопчика і дівчинку в шкільній формі, що тримають в руках глобус. Глобус вважається символом прагнення до знань, а також означає відсутність життєвих перешкод через гладку рівну поверхню без кутів. Це чудовий талісман виконання бажань, пов'язаних із земним благополуччям. На передньому плані - зображення букета різнокольорових гладіолусів - традиційного подарунку шкільному вчителеві до Дня знань. Внизу монети по контуру вигравіювано латинський вислів «Per angusta ad augusta» («Через труднощі - до високого»).

На аверсі - портрет Її Величності королеви Великобританії Єлизавети ІІ. Також відчеканено написи: «ELIZABETH II», «NIUE» - назва країни походження, «TWO DOLLARS» - номінальна вартість та «2011» - рік випуску. Така монета стане оригінальним подарунком і для тих, хто тільки починає свій шкільний шлях, і для тих, хто вже прощається зі школою. Також нею можна незвичайно привітати улюбленого шкільного вчителя.

Характеристики
Номінал 2
Матеріал срібло
Вага 31,1 г
Наклад 6000
Тип памятна
Тематика Інші монети
Якість пруф
Країна Остров Ниуэ
Рік випуску 2011
Разом з цим також купують

Зодиак. Весы - серебряная монета с позолоченным элементом, в футляре

ССерия: Знаки Зодиака Размер: Ø 41 mm Эмитент: Беларусь Год выпуска: 2013 Тираж: до 10 000 Металл, проба: Ag 925 Лигатурная масса, г: 28,28 Номинал: 20 рублей Монетный двор: Монетный двор Польши Качество: пруф Наличие капсулы:+ Наличие сертификата:+ Наличие футляра:+
3300 грн