Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета "Хай живе Людство - Vivat Humanitas" 31.1 грам 2020 р Токелау

  «Vivat Humanitas» перекладається як «хай живе людство (або людяність)» на ній зображені символи досягнень різних цивілізацій людства. Перша монета в серії присвячена писемності. Опис монети на сайті виробника: «« Ви не повинні втрачати віру в людство. Людство - це океан, якщо кілька крапель океану забруднені, океан не стане брудним ». - Махатма Ганді Серія Vivat Humanitas вказує на ідею гуманності, яка продовжує розвиватися і забезпечує вражаючі досягнення, незважаючи на всі конфлікти і розбіжності людей. Системи письма розвивалися в різних людських цивілізаціях. Спілкування в письмовій формі є однією з головних віх в розвитку людини, яка зробила людство унікальним ».
  Доступність : 4 в наявності
  1350 грн
  i h

  На аверсі монети викарбувано портрет Її Величності королеви Великобританії Єлизавети II, написи «ELIZABETH II», «TOKELAU», «5 DOLLARS», і характеристики металу - «1 oz Ag 999». Зовнішній край області дизайну включає також букви і символи невідомого мови, виробник опис не дав, обмежившись «різні літери стародавніх мов».

  На реверсі розміщені два квадрата під кутом 45 градусів, всередині кільце з написом «Vivat Humanitas» і роком. У центрі стилізоване сонце і око Гора символізують захист, королівську силу і хороше здоров'я. Центральний дизайн в кутах вертикального квадрата наповнений символами:

  Сценарій майя - тз’іб ’(письмо),
  Давньокитайська - Рен (людина),
  Шумерський клинопис - кі (земля),
  Єгипетські ієрогліфи - Ба (душа).

  Характеристики
  Номінал5
  ПроисхождениеАвстралия и Океания
  СостояниеПревосходная
  Проба999
  Матеріалсрібло
  Вага31.1 г
  КраїнаТокелау
  Рік випуску2020
  Разом з цим також купують
   Зображення Срібна монета "Хронос - Час і Інвестиції" 31.1 грам 2019 р. Токелау

  Срібна монета "Хронос - Час і Інвестиції" 31.1 грам 2019 р. Токелау

  Дизайнери монетного двору Pressburg Mint, розташованого в Братиславі, звернулися до теми часу і сталості при створенні нової колекційної монети для островів Токелау. Девізом для нових 5 доларів стало грецьке вислів «Panta Rhei» - «все тече». Творці монети пояснили ідею незвичайного дизайну з точки зору інвестиційних вкладень: «Все змінюється в нашому світі, але коли заходить мова про цінності і сталість, то відразу згадуються дорогоцінні метали, незмінно займають одну з ключових позицій в світі фінансів. Зараз срібло популярно як ніколи, і ми віримо, що його положення на ринку буде залишатися стабільно високим протягом довгого часу. »
  1500 грн