Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета "Хронос - Час і Інвестиції" 31.1 грам 2019 р. Токелау

  Дизайнери монетного двору Pressburg Mint, розташованого в Братиславі, звернулися до теми часу і сталості при створенні нової колекційної монети для островів Токелау. Девізом для нових 5 доларів стало грецьке вислів «Panta Rhei» - «все тече». Творці монети пояснили ідею незвичайного дизайну з точки зору інвестиційних вкладень: «Все змінюється в нашому світі, але коли заходить мова про цінності і сталість, то відразу згадуються дорогоцінні метали, незмінно займають одну з ключових позицій в світі фінансів. Зараз срібло популярно як ніколи, і ми віримо, що його положення на ринку буде залишатися стабільно високим протягом довгого часу. »
  Доступність : 2 в наявності
  2400 грн
  i h

  Аверс містить часткове зображення математичного символу нескінченності, в центрі якого стоїть позначення номіналу. Зліва розташований профіль Єлизавети II - королеви Нової Зеландії і підвідомчих їй територій, включаючи острова Токелау.

  Реверс срібних 5 доларів, випущених від імені невеликої новозеландської території, прикрашений витонченим циферблатом зі двома стрілками. Напис зліва говорить «NOW AND FOREVER», що в перекладі з англійської означає «Зараз і завжди». Трохи нижче написано назву монети: «CHRONOS».

  Характеристики
  Номінал5
  ПоходженняАвстралія та Океанія
  СтанЧудова
  Проба999
  Матеріалсрібло
  Вага31.1 г
  Країна – виробник товаруТокелау
  Рік випуску2019
  Разом з цим також купують
   Зображення Срібло у вигляді монет 31.1 грам (1 унція)
   Зображення Пам'ятна монета "20 років Конституції України" (5 грн.)

  Пам'ятна монета "20 років Конституції України" (5 грн.)

  20274
  Присвячена 20-річчю Основного Закону України, прийнятого 28 червня 1996 року Верховною Радою України від імені Українського народу - громадян України всіх національностей.
  3400 грн
   Зображення 1 $ долар США Американський Срібний Орел

  1 $ долар США Американський Срібний Орел

  Американський Срібний Орел вперше випущений в обіг в 1986 року. У 2009 році монета срібний «Орел», вагою 1 унція отримала винагороду в категорії «Найпопулярніша монета» на щорічному світовому конкурсі COTY.COTY - одне з найпрестижніших винагород в світі. Отримати її можуть дизайнери монет, Монетні двори або Національний емітент.
  1900 грн 1600 грн