Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета "I love You - Я Тебе Люблю" 10 грам 2019 р. Камерун

  На монетному дворі Польщі для Республіки Камерун викарбували колекційну срібну монету, присвячену проявам любові, під назвою «Я тебе люблю». Її номінальна вартість становить 500 франків CFA. У любові стільки ж різновидів, скільки є людей в світі, і слова «я люблю тебе», хоча вони звучать по-різному в найдальших куточках земної кулі, завжди означають одне і те ж. Серце з рук - це символ любові і супроводжуючих її слів. Монета «Я люблю тебе» - відмінний подарунок для всіх закоханих, а також для тих, хто хоче висловити свої почуття осмислено. Тираж 500 шт.
  Доступність : 1 в наявності
  3300 грн
  i h

  В центральному колі аверсу викарбувана номінальна вартість і рік виробництва монети. Фоном написів служить символічне сонце. У зовнішньому кільці позначена державна приналежність, параметри дорогоцінного металу і вензель польського монетного виробництва.

  Сюжет реверсу - дві людські руки, з'єднані в формі серця. Сердечко забарвлене червоним. Вгорі присутнє найменування монети по-англійськи «Я тебе люблю». Під картинкою ця ж фраза написана на всіх основних мовах світу.

  Характеристики
  Проба999
  Вага10 г
  Матеріалсрібло
  Якістьпруф
  КраїнаКамерун
  Рік випуску2019