Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета "I love You - Я Тебе Люблю" 10 грам

  На монетному дворі Польщі для Республіки Камерун викарбували колекційну срібну монету, присвячену проявам любові, під назвою «Я тебе люблю». Її номінальна вартість становить 500 франків CFA. У любові стільки ж різновидів, скільки є людей в світі, і слова «я люблю тебе», хоча вони звучать по-різному в найдальших куточках земної кулі, завжди означають одне і те ж. Серце з рук - це символ любові і супроводжуючих її слів. Монета «Я люблю тебе» - відмінний подарунок для всіх закоханих, а також для тих, хто хоче висловити свої почуття осмислено. Тираж 500 шт.
  Доступність : 2 в наявності
  3200 грн
  i h

  В центральному колі аверсу викарбувана номінальна вартість і рік виробництва монети. Фоном написів служить символічне сонце. У зовнішньому кільці позначена державна приналежність, параметри дорогоцінного металу і вензель польського монетного виробництва.

  Сюжет реверсу - дві людські руки, з'єднані в формі серця. Сердечко забарвлене червоним. Вгорі присутнє найменування монети по-англійськи «Я тебе люблю». Під картинкою ця ж фраза написана на всіх основних мовах світу.

  Характеристики
  Проба999
  Вага10 г
  Матеріалсрібло
  Якістьпруф
  Країна – виробник товаруКамерун
  Рік випуску2019