Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета - ікона "Божої Матері" Неупиваєма Чаша" 25 грам

  Подарункова монета із зображенням ікони Божої Матері «Неупиваєма Чаша». Зображення Богоматері і немовляти містить безліч дрібних деталей, які надають виробу вишуканий вигляд. У православ'ї «Неупиваєма Чаша» - одна з найбільш шанованих і улюблених чудотворних ікон. Також вона відома серед представників інших віросповідань. Молитва перед цією іконою захищає сім'ю від шкідливих і згубних звичок людини, таких як алкоголізм, наркоманія і куріння. Молитва батьків про своїх дітей перед цією іконою захистить їх від усіх тягарів і проблем, з якими вони можуть зіткнутися в дорослому житті. Всі спокуси у вигляді алкоголю і наркотиків стануть їм нецікаві. «Неупиваєма Чаша» захищає проведення угод з обміном, продажем або придбанням нерухомості. З її допомогою можна поліпшити житлові умови. Також вона допомагає зберегти сім'ю.
  Доступність : 2 в наявності
  3280 грн
  i h

  На аверсі монети викарбувано профіль Її Величності Королеви Великобританії Єлизавети II, а также надписи: "COOK ISLANDS 5 DOLLARS ELIZABETH II IRB".

  На реверсі зображено ікону Божої Матері Неупиваєма Чаша. На іконі зображено немовля з піднятими руками, немовля зображене в чаші. За ним знаходиться Мадонна з піднятими вгору руками. Вона молиться за всіх людей і закликає шукати радість і втіху в духовності.

  Характеристики
  Матеріалсрібло
  Проба999
  Вага25 г
  Номінал5
  ТематикаПравославні святі
  Якістьпруф
  Країна – виробник товаруОстрови Кука
  Рік випуску2013