Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета "Камерунський гепард" 31,1 грам 2019 рік

  Монетний двір Скоттсдейла представляє свою другу інвестиційну монету, що є законним платіжним засобом, викарбувану для Республіки Камерун. Дуже різноманітна культура, етнічні групи, типи клімату та природні ресурси Камеруну, який часто називають «Африкою в мініатюрі», відображають у мініатюрі африканський континент. У Камеруні одні з найбільш захоплюючих природних ландшафтів і заповідників дикої природи на континенті. Ця дивовижна центральноафриканська країна також є основним туристичним напрямком, пропонуючи одні з найнезворушніших природних ресурсів, які включають п'ять різних екологічних зон. Кожен з них пропонує певні пам'ятки, від густих тропічних лісів до саван, гірських хребтів та атлантичних пляжів із білим піском.
  Доступність : 1 в наявності
  1800 грн
  i h

  На аверсі монети зображено герб Республіки Камерун, який переважно займає центральне поле. Написи включають "REPUBLIQUE DU CAMEROUN" по колу вгорі та "500 FRANCS CFA" внизу. На гербі вказано дату випуску «2019». Під гербом написано «REPUBLIC OF CAMEROON» та «REPUBLIQUE DU CAMEROUN».

   

  На реверсі зображена найшвидша наземна тварина у світі, оточена не її природним місцем проживання, а поміщена перед стилізованою версією прапора Камеруну. Прямі смуги під гепардом говорять нам, що ця кішка перебуває в повному спринті, можливо, на шляху до здобичі на відстані. Зліва посередині обідка розташовані написи "1 TROY OZ .999 SILVER".

  Характеристики
  ПоходженняАфрика
  Країна – виробник товаруКамерун
  Матеріалсрібло
  Проба999
  Вага31.1 г
  Рік випуску2019
  Разом з цим також купують
   Зображення Ніуе 1 унція Срібло 2 $ Хоксбілл Черепаха (2012-2022)

  Ніуе 1 унція Срібло 2 $ Хоксбілл Черепаха (2012-2022)

  Монета випущена Новозеландським Монетним Двором, є продовженням серії срібних монет Хоксбілл Черепаха.
  1800 грн
   Зображення Срібна монета "Метелик" Інь-Янь серії Рівновага 31.1 грам 2019 р Токелау

  Срібна монета "Метелик" Інь-Янь серії Рівновага 31.1 грам 2019 р Токелау

  Другий випуск з колекційної серії монет «Рівновага» вказує на важливість відповідального використання можливостей редагування генів для забезпечення балансу між технологічними досягненнями і природним генетичним кодом. Анонс монети від монетного двору: "Вчені всього світу вже використовують редагування генів для лікування хвороб, модифікації рослин і тварин. Ці методи можуть докорінно змінити життя на землі, покінчити з голодом, врятувати зникаючі види тварин і рослин або просто змінити колір крилець метелика. Генетика дає великі надії, але також представляє величезну небезпеку незворотньої шкоди для здоров'я майбутніх поколінь, відкриває двері для нових форм соціальної нерівності, дискримінації та конфліктів.
  1800 грн
   Зображення Срібна монета "Бик та Ведмідь" 31.1 грам 2023 р.

  Срібна монета "Бик та Ведмідь" 31.1 грам 2023 р.

  Ведмідь і Бик відомі своєю неймовірною та непередбачуваною силою. Вважається, що терміни «ведмідь» і «бик» походять від того, як кожна тварина нападає на своїх супротивників. Бик висуває роги вгору, а Ведмідь махне вниз. Обидва ці терміни використовуються інвесторами як швидкий спосіб описати свої ринкові настрої щодо конкретних цінних паперів або фінансових ринків. Ведмежий ринок відноситься до ринку, що спадає, де відбувається зниження вартості. На відміну від цього, бичачий ринок - це коли ціни зростають.
  2000 грн