Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета "Китайська Панда" 2013 р. 31,1 грам

  Китайська монета зображує Панду - це дуже давні і рідкісні тварини. Вперше про великих панд стало відомо 3 тисячі років тому. Вони мешкали майже на всій території Південного і Східного Китаю, Північної М'янмі і Північного В'єтнаму. Спочатку людина навіть підібрати назву цій тварині не змогли. Панду називали і ведмедем, і тигром і навіть лисицею. Велика панда- клас ссавці, загін хижі, сімейство єнотові, підродина панди.
  Доступність : 2 в наявності
  Стара ціна : 2600 грн
  2200 грн
  i h

  Аверс монети зберіг свій традиційний вигляд. На ньому зображений Храм неба- місце молитви за добрий урожай.  По верхній частині обода напис на китайському - Народна республіка Китай (Країна емітент). Внизу - 2013 (рік випуску).

   Реверс в цьому році зображує трьох панд, що п'ють воду. Вигравіруваний номінал монети- 10 юанів і ієрогліф, що позначає назву монети- «Панда». 

  Характеристики
  Номінал10 Юань
  Проба999
  Матеріалсрібло
  Вага31.1 г
  Діаметр40 мм
  КраїнаКитай
  Рік випуску2013
  Разом з цим також купують
   Зображення Інвестиційна срібна монета  Архістратиг Михаїл 1 гривня

  Інвестиційна срібна монета Архістратиг Михаїл 1 гривня

  Інвестиційна монета України випускалися з 2011-2022 року
  1600 грн
   Зображення Срібна монета "Китайська Панда" 2014 р. 31,1 грам

  Срібна монета "Китайська Панда" 2014 р. 31,1 грам

  Китайська Панда - найпопулярніша інвестиційна монета Китайської Народної Республіки. Вперше була випущена в 1983 (APMEX), як законний платіжний засіб Китайського Центрального банку. Це перша срібна інвестиційна монета з щорічно мінливих дизайном. Китайська монета зображує Панду - це дуже давні і рідкісні тварини. Вперше про Великих панд стало відомо 3 тисячі років тому. Вони мешкали майже на всій території Південного і Східного Китаю, Північної М'янмі і Північного В'єтнаму. Спочатку людина навіть підібрати назву цій тварині не змогли. Панду називали і ведмедем, і тигром і навіть лисицею. Велика панда- клас ссавці, загін хижі, сімейство єнотові, підродина панди.
  2400 грн 1600 грн