Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета "Китайська Панда" 2014 р. 31,1 грам

  Китайська Панда - найпопулярніша інвестиційна монета Китайської Народної Республіки. Вперше була випущена в 1983 (APMEX), як законний платіжний засіб Китайського Центрального банку. Це перша срібна інвестиційна монета з щорічно мінливих дизайном. Китайська монета зображує Панду - це дуже давні і рідкісні тварини. Вперше про Великих панд стало відомо 3 тисячі років тому. Вони мешкали майже на всій території Південного і Східного Китаю, Північної М'янмі і Північного В'єтнаму. Спочатку людина навіть підібрати назву цій тварині не змогли. Панду називали і ведмедем, і тигром і навіть лисицею. Велика панда- клас ссавці, загін хижі, сімейство єнотові, підродина панди.
  Доступність : 2 в наявності
  1200 грн
  i h

  На аверсі монети зображений Храм Небес, місце всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, який складається з комплексу релігійних будівель, розташованих в центральній частині Пекіна. Над Храмом Небес розташований текст, що означає "Китайська Народна республіка". Внизу вказаний рік випуску.

  На реверсі монети зображена панда, яка грається бамбуковою гілкою. На задньому плані розташований бамбуковий ліс. Праворуч від панди зазначена номінальна вартість монети - 10 юанів. Знизу викарбувані вага монети, назва металу, і чистота металу.

  Характеристики
  Номінал 10 Юань
  Проба 999
  Матеріал срібло
  Вага 31.1 г
  Діаметр 40 мм
  Країна Китай
  Рік випуску 2014