Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета "Китайська Панда" 2024 р.

  Срібна монета Китайська Панда 2024 – одна з найпопулярніших інвестиційних монет Китайської Народної Республіки. Китайська Панда 2024, що містить 99.9% чистого срібла, була випущена з оновленим дизайном реверсу, який демонструє чарівну сцену - панду, що обіймає своє дитинча. Панди належать до найрідкісніших та маловивчених крупних тварин, чому сприяє їх потаємний спосіб життя. Панда занесена в Книгу Рекордів Гіннесу як одна з найпривабливіших тварин у світі. У Китаї їх ретельно оберігають, а ім'я панда лагідно переводиться як «ведмідь-кішка». Панда визнана національним скарбом Китаю і саме тому в її честь була випущена серія інвестиційних монет, яка служить законним платіжним засобом КНР.
  Доступність : 6 в наявності
  1845 грн
  i h

  Монети серії Китайська Панда (Chinese Silver Panda) – одні з найбільш затребуваних у світі серій зливкових монет, популярні як серед інвесторів, так і у колекціонерів. Всі монети серії цікаві, щороку образ панди – символа Китаю представлений по-різному, незмінним залишається зображення на аверсі.

  Аверс монети прикрашає зображення Храму Неба в Пекіні.

  З 2016 р. вага монети стала вказуватися відповідно до метричної системи. Тепер замість 1 унції випускають монети в 30г. 

  Покупка срібної Китайської Панди – надійне інвестування з можливістю примноження капіталу.

  Характеристики
  Рік випуску2024
  Номінал10
  Матеріалсрібло
  Вага30 г
  Проба999
  Діаметр40 мм
  Країна – виробник товаруКитай
  Разом з цим також купують
   Зображення Срібна монета "Китайська Панда" 2023 р. 30 грам

  Срібна монета "Китайська Панда" 2023 р. 30 грам

  Срібна монета Китайська Панда 2023 – одна з найпопулярніших інвестиційних монет Китайської Народної Республіки. Китайська Панда 2023, що містить 99.9% чистого срібла, була випущена з оновленим дизайном реверсу, який демонструє чарівну сцену - пара молодих панд, що грають на листяному дереві. Панди належать до найрідкісніших та маловивчених крупних тварин, чому сприяє їх потаємний спосіб життя. Панда занесена в Книгу Рекордів Гіннесу як одна з найпривабливіших тварин у світі. У Китаї їх ретельно оберігають, а ім'я панда лагідно переводиться як «ведмідь-кішка». Панда визнана національним скарбом Китаю і саме тому в її честь була випущена серія інвестиційних монет, яка служить законним платіжним засобом КНР.
  2050 грн
   Зображення 1 гривня 2012 року - ЄВРО 2012

  1 гривня 2012 року - ЄВРО 2012

  З 1 березня 2012 року в обіг введено монету номіналом 1 гривня "Фінальний турнір чемпіонату Європи з футболу 2012 р.". Ця монета присвячена важливій спортивній події – Фінальному турніру чемпіонату Європи з футболу, який проводився в Україні та Польщі. Монета є офіційною ліцензованою продукцією УЄФА ЄВРО 2012™. На аверсі зверху зображено малий Державний герб України, внизу – рік карбування, в обрамленні давньоруського орнаменту у три ряди надписи: УКРАЇНА/1/ГРИВНЯ, а також логотип монетного двору НБУ.
  51 грн
   Зображення Пам'ятна монета "1 гривня 65 РОКІВ ПЕРЕМОГИ У ВЕЛИКІЙ ВІТЧИЗНЯНІЙ ВІЙНІ"

  Пам'ятна монета "1 гривня 65 РОКІВ ПЕРЕМОГИ У ВЕЛИКІЙ ВІТЧИЗНЯНІЙ ВІЙНІ"

  Монета "1 гривня" вшановує 65-річчя перемоги у Великій Вітчизняній війні. Її дизайн вражає глибоким патріотизмом та відзначає героїзм у тяжкі роки війни.
  103 грн